Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
104 posty 648 komentarzy

Krukowisko

Kruk63 - Wolnomyśliciel, jak kot chadzający najchętniej własnymi ścieżkami po lesie myśli ludzkiej.

Ameryko, czas na rewanż!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

A może jednak pokój?

W roku  1962  Rosjanie potajemnie przygotowywali wyrzutnie pocisków średniego zasięgu w bezpośredni sasiedztwie USA - na Kubie. Kiedy sprawa wyszła na jaw, świat stanął na krawędzi konfliktu nuklearnego i strach ogarnął ludzkie serca. Stanowcza postawa ówczesnego prezydenta USA JF Kennedy'ego sprawiła, że Nikita Chruszczow odstąpił od swoich planów. Świat mógł odetchnąć.

Dzisiaj sytuacja wygląda bardzo podobnie, ale jakby w lustrzanym odbiciu. To Stany Zjednoczone, siłą wprowadzają swój protektorat na Ukrainie, grożąc Rosji rozmieszczeniej własnych sił na granicy z Rosją. Niby nikt nie chce wojny nuklearnej, ale kiedy walczą dwa mocarstwa posiadającą takie uzbrojenie, ten, który będzie przegrywał w wojnie konwencjonalnej, nie zawaha się użyć najsilniejszych argumentów jakie posiada. To jest pewne jak dwa razy dwa. Już sama tego świadomość wystarczy, aby wojna nuklearna wybuchła od razu.

Dlatego proponuję wam Amerykanom, abyście skorzystali z szansy jaką daje wam sytuacja i zrewanżujcie się Rosjanom za rok 1962 - odpuście sobie Ukrainę.

KOMENTARZE

 • Autor
  Że tak nieśmiało zapytam: na Krymie ruskie wojska hasają, czy amerykańskie?
  pozdrawiam
 • @LordConqueror 22:55:40
  Twoja obsesja na punkcie Ruskich jest zastanawiająca. Zakładam, że miałeś w swoim życiu jakieś traumatyczne doświadczenia związane z tą nacją i dlatego jesteś taki na nich cięty. Każdy ma jakie obsesje, więc dlaczego nie takie jak twoje. Rozumiem.
  Każda władza deprawuje, władza absolutna deprawuje absolutnie, więc twoje złośliwe podsunięcie idei wszechświatowego związku Rosji, jest równie pomylone, jak pragnienie światowego zwycięstwa zachodniej "demokracji". Ja już tam wole starą równowagę.
 • @LordConqueror 23:55:31
  Ilu was tam jest tych lordów? Jak widać każdy chce coś dopowiedzieć.
 • @
  Panie Kruk, z tą Kubą to nie tak. "Kryzys Kubański" spowodowany był rozmieszczeniem przez USA 106 (dokładnie nie pamiętam) wyrzutni rakiet
  z głowicami jądrowymi na terenie Turcji. W odwecie aby zniwelować przewagę, (Turcja jest bardzo blisko Rosji :-)) postanowiono dla równowagi rozmieścić podobne wyrzutnie przy boku USA czyli na Kubie.
  Głównym punktem porozumienia zaniechania Kuby przez sowietów było zobowiązanie się do wycofania amerykańskiej broni nuklearnej z Turcji. Amerykańskie władze przez ponad pół roku :-))))) przestrzegały tego traktatu potem znowu jednak zainstalowały wyrzutnie w Turcji. ZSRR został wtedy oszukany. Mści się to do dnia dzisiejszego ponieważ Rosja już nigdy nie jest wstanie "wierzyć" porozumieniom z USA. Czy nie ma racji?
 • @LordConqueror 00:48:59
  Rakiety w Turcji rozmieszczone były potajemnie. Jak się bali tych ponad 100 tys czołgów (góra złomu) mogli sobie je także wyprodukować a nie rozmieszczać broń masowej zagłady. Pan myli skalę zagrożenia. Broni konwencjonalnej nie można porównywać z bronią ABC, nawet w propagandzie.
 • @LordConqueror 00:59:21
  No pewnie, mieli wprawę z Japonii. :-)))))))
 • @LordConqueror 01:14:11
  Tak, tylko że Pan myśli o jednym rezultacie. Nie bierze pod uwagę że Rosja w technologi przenoszenia broni nuklearnej jest nawet o jedna dekadę lepsza niż zachód. Oznacza to że jak się zacznie to na Ziemi nawet maczug dla jaskiniowców zabraknie. Innymi słowy "jak pierdyknie to kaput"
 • Drogi Aurorze.
  Muszę Panu przypomnieć, że to nie Związek Radziecki rozmieszczał rakiety z głowicami nuklearnymi na Kubie by mieć je blisko granic USA, lecz miłujące pokój wszelki szatany zjednoczone rozmieściły swoje rakiety w Turcji w bezpośrednim sąsiedztwie ZSRR.
  W odpowiedzi na to zagrożenie ZSRR rozpoczął przygotowania do instalacji swojej broni na Kubie.
  To zaś tak rozwścieczyło szatany zjednoczone, że chciały uczynić na Kubie piekło zrównując ją z ziemią.
  Również roszcząc sobie prawo do panowania nad światem otoczyły Kubę swoją flotą wprowadzając blokadę tego katowanego przez nich wcześniej za pomocą cwaniaczków państwa.
  Jednak radzieckie okręty i ich dowódcy przepłynęły blokadę mając ją głęboko w tyle razem z rojeniami szatanów zjednoczonych o panowaniu nad światem.
  Zakulisowo zaś komunistyczny Związek Radziecki utworzony po wymordowaniu kilkudziesięciu milionów Rosjan i innych nacji oraz zniszczeniu Rosji, za pieniądze i przez agenturę niemiecką, brytyjską i szatanów zjednoczonych oczywiście, zaproponował, że wycofa swoją broń z Kuby, jeśli szatany łaskawie zabiorą swoje rakiety z Turcji.

  No i Kennedy, katolik, który był pod mniejszym wpływem szatanów, zgodził się na to stawiając jeden warunek - rakiety z Turcji wycofa za 6 miesięcy, żeby nie powstało wrażenie naruszające pychę szatanów zjednoczonych, to jest, że Związek Radziecki wygrał to starcie, no i że będą pletli brednie w mediach, a ruscy będą trzymać język za zębami.

  Na koniec chcę jeszcze przypomnieć o poczuciu odpowiedzialności szatanów zjednoczonych, których flota dokonała ataku bombami głębinowymi na radziecki okręt podwodny wyposażony w broń nuklearną (torpedy), przy pomocy której jego kapitan zdolny był odparować większość atakującej go szatańskiej soldateski.
 • @LordConqueror 00:50:52
  Człowieku, co za bzdury piszesz.
  Jakiej "sowieckiej przewagi".
  Sprawdź w liczbach, gdzie co i jakie mili ruscy i szatany zjednoczone.
 • @LordConqueror 01:14:11
  To jest stary podżegacz wojenny, który nie powiedział jeszcze słowa prawdy, nawet przypadkiem - w końcu jest wysłannikiem szatanów zjednoczonych, a to zobowiązuje.
 • @Stara Baba 01:23:40
  Och, w okrętach podwodnych jest podobno o dwie dekady do przodu.
 • @Stara Baba 01:23:40
  Dobry Wieczór,

  Przepraszam, że nie na temat, ale dla mnie sprawa jest ważna. Pod wpisem blogera Sanislav zadałem Pani pytanie, o Pani info na temat kto naprawdę stworzył Prusy. Od Kuli Lisa 62 dostałem odpowiedź z linkiem do Wiki, ale wątpię, żeby tam napisali prawdę, zwłaszcza, że napisali, że "państwo utworzono" czy jakoś tak. Wysłałem też maila na priva, ale odpowiedzi brak. Bardzo proszę o odpowiedź.

  Oto link:
  http://wps.neon24.pl/post/106659,nato-szkolilo-ukrainskich-bojowkarzy#comment_941746

  Serdeczności.
 • @ Autor -5*
  Dobry pomysł na wpis. Daję 5 gwiazdek i przepraszam jednocześnie za mały wtręt nie na temat poruszony w Pana wpisie. Odpowiedź Starej Baby jest dla mnie ważna.

  Ukłony
 • @ratus 23:05:10
  Wojska Rosji są na Krymie w ramach umowy... Zwiększenie ich stanu jest zrozumiałe, gdy ktoś na zachodzie i wszędzie gdzie może wznieca kolejne "majdany", ktoś najprawdopodobniej ze strony "demokratycznych" demonstrantów strzela w obydwie strony i najprawdopodobniej ktoś z zewnątrz opłaca demonstrantów, prezydent zostaje nielegalnie odwołany, nielegalnie zostaje zmieniona konstytucja a banderowcy przejmują prawy sektor i krzyczą, że mają coś do Rosjan...

  Pytanie tylko czy po zmianie konstytucji, wyłonieniu nowych władz Rosję jeszcze obowiązuje jakaś umowa. I czy przypadkiem ktoś nie dał niechcący im wolnej ręki....

  To takie spojrzenie na problem z drugiej strony.
  Pozdrawiam
 • @AlexSailor 02:02:29
  Ja mówiłem poważnie. :-) Nie zapomnę wieści o wrażeniach amerykańskich naukowców (prasa w USA jak i polska o tym pisała) gdy weszli do stodoły (dosłownie) oglądać najnowocześniejsze silniki do balistycznych ruskich rakiet.
 • @LordConqueror 00:12:41
  Oj tam, oj tam. Saddam miał sekretną broń masowego rażenia, Rydzyk majbacha, a zimny czekista ma sekretny pałac. Pan w to wierzy? A delegacja weszła do tutki tak sekretnie, że nikt tego nie widział. Pentagońskiego samolotu też nie nagrała żadna kamera- taki był sekretny. A najbardziej sekretny był ten co walnął w WTC 7 - po tym w odróżnieniu od pentagońskiego to nawet żadne szczątki na przecznicach i trawnikach nie zostały....
 • @AlexSailor 02:01:18
  "w końcu jest wysłannikiem szatanów zjednoczonych"

  Jeśli pisząc o zjednoczonych szatanach ma Pan na myśli USA, to jestem ciekaw co o obecnych USA pomyśleliby Pershing, Patton, Ike, McArthur...
 • @Stara Baba 02:20:11
  "Ja mówiłem poważnie."

  O chorobcia... "mówiłem" a nie "mówiłam". Chyba się niewłaściwie do Pana zwracałem "Stary Babie" ;-))) Przepraszam.

  Ale i tak proszę o odpowiedź, kto naprawdę stworzył Prusy...

  http://wps.neon24.pl/post/106659,nato-szkolilo-ukrainskich-bojowkarzy#comment_941746
 • @Jasiek 02:17:30
  Panie @Jasiek głównym problemem jest pomieszanie przez historyków
  krainy geograficznej plemion Prusów z późniejszym zalążkiem państwa
  o nazwie Prusy. To właśnie stanowi problem. Na pewno nie należy dawać
  wiary Wiki gdyż każdy może tam pisać historie. Proszę pamiętać ze
  jeszcze w pierwszej dekadzie szesnastego wieku prowadziliśmy regularna
  bitwę z Krzyżakami zwana Wojna Pruska od regionu walki a nie z kim walczono. Na Pana pytanie na pewno znajdzie odpowiedz w dokumentach historycznych nie tylko polskich. Jako podpowiedz napisze iż powstanie kozackie przeciw Rzeczypospolitej było jednym z ważniejszych wydarzeń.
  To przez to właśnie bogaci żydzi bojąc się zemsty Kozaków uciekli pod
  szwabskie piórka do Prus (nazwa geograficzna). Nadawanie starości procesowi tworzenia Prus jako państwa nadaje większego historycznego znaczenia państwu Niemcy, jednemu z najmłodszych państw na mapie Europy. Stworzone około 1830 roku lub jak kto woli 1860. (dokładnie nie pamiętam)
 • @Jasiek 02:48:52
  "Starej babie" więcej wolno :-))))))) nawet pobajdurzyć i przekląć.
 • @Stary Bab 02:51:10
  "bogaci żydzi bojąc się zemsty Kozaków"

  Czyżby "cusik" Kozakom niedobrego zrobili... oj, nieładnie

  Dziękuję za odpowiedź. Kimnę się teraz z tym problemem.
 • @ IvanKruk i Jasiek
  Twoje wołanie o pokój jest jak najbardziej potrzebne, słuszne, i bliskie sercu każdego normalnego człowieka. Jednak obecnej sytuacji w Ukrainie do konfliktu kubańskiego porównać się nie da.
  Przede wszystkim, ówczesny tow. Chruszczow "zrobił w konia" naiwnie głupawego (ach, ten uśmiech, kobiety, i prywatki! - http://menstream.pl/wiadomosci-na-serio/john-kennedy-bral-narkotyki-i-bez-ogrodek-zdradzal-zone-50-lat-po-smierci-ameryka-wciaz-go-kocha,0,1424133.html) JFK, który najpierw zdradził desant kubańskich rebeliantów w Zatoce Świń w kwietniu 1961 roku pozostawiając ich bez żadnego wsparcia na pastwę reżimu Fidela Castro, po czym przyjął tzw. "propozycje kompromisu" od oficera KGB Aleksandra Fomin'a, który zarządał publiczne zobowiązanie się Stanów Zjednoczonych do rezygnacji z inwazji na wyspę, oraz demontażu i wycofania rakiet Stanów Zjednoczonych z Turcji - sprawa, którą JFK chciał utrzymać w tajemnicy. Do końca kwietna 1963 roku Sowieci wywieźli swoje rakiety z Kuby, amerykańskie rakiety opuściły terytorium Turcji, po czym - po paru miesiącach - rdzieckie rakiety wróciły na Kube, o czym już nikt nie napisał, ani nie mówił.
  Dopiero wiele lat pózniej, opublikowano tego rodzaju wspomnienie napisane przez brata JFK, Roberta: "Chruszczow wywiódł nas w pole, ale my sami też się skompromitowaliśmy”.
  Tyle n.t. "stanowczej postawy" JFK.

  Dzisiejsze Stany Zjednoczone to nie ta sama Ameryka, którą za czasów JFK przechwytywali komuniści. Dzisiejsze Stany Zjednoczone znane są przez ludność świata jako Nowy Izrael, a ich rząd w samych Stanach znany jest jako Syjonistyczny Rząd Okupacyjny (ZOG). I ten rząd zdeterminowany jest raczej zlikwidować 90% populacji tego świata, niż odpuścić sobie cokolwiek.

  http://www.youtube.com/watch?v=qdJ26mfzucQ
 • @IvanKruk
  Debilizm amerykański polega na tym, że nie dociera do nich, że są słabi, jak "suchy kawałek g...".
  Czas, kiedy mogli inicjować "wojenki" lokalne, aby na tym coś ugrać dla siebie - zakończył się.
  Teraz jest opcja przetrwania, albo śmierci.
  Konfrontacja z Rosją - jest najgłupszym wariantem polityki izraelskiej (USA), gdyż braknie im sił na nawet ograniczone utrzymanie swych pozycji w starciu z Chinami.
  USA liczą, że osłabienie Rosji poprzez "łatwe" przejęcie Ukrainy poprawi ich pozycję.
  Nic głupszego. Zaangażowali się w złą sprawę, w złym miejscu i złym czasie.
  Zapłacą za to w innych miejscach i to znacznie więcej.
  Już widać, że Izrael musi odpuścić naciski na Iran. W efekcie może dojść do utraty całego Bliskiego Wschodu z Arabią Saudyjską i ropą z tamtego regionu. Zagrożony jest Daleki Wschód (płd) z Australią.
  W tej strefie wpływów pozostać może zachód Europy z basenem Morza Śródziemnego + Ameryka Północna.

  Naruszana jest równowaga sił przy braku możliwości odtwarzania zasobów przez USA.
  Rosja - już odtworzyła swe możliwości. Chiny - zdecydowanie je nawet powiększają.
  USA - mają "kapitał", czyli stan obecny, ale brak możliwości rozwoju i odtwarzania - za mały potencjał ludzki. Niedostosowane struktury.

  Jak kogoś Pan Bóg chce ukarać - to mu rozum odbiera.
 • @Krzysztof J. Wojtas 10:23:49
  Jest jeszcze kwestia tego, że osłabiając Rosję, co na pierwszy rzut oka powinno być dla Polski korzystne (na drugi już wcale nie jest takie oczywiste), grają na korzyść Chin, co już z ich strony jest kretynizmem, bo chyba miało być trochę odwrotnie...

  Pozdrawiam
 • nieludzie
  Dziękuję wszystkim za naświetlenie prawdziwego tła Kryzysu Kubańskiego. W tym świetle, tytuł mojego postu i cała jego myśl przewodnia trochę się zdewaluowała. Zresztą pisząc to, nie miałem wątpliwości co do charakteru mocodawców zza oceanu i ich skłonności do czynów honorowych. Od 13 lat śledzę ich poczynania na świecie - od 11 września 2001 roku i coraz bardziej mnie zdumiewa ich zdolność do wprowadzania w życie morderczego planu na globalną skalę. Poczynania Usa wszędzie gdzie tylko zdołają wetknąć swoje brudne paluchy, cechuje wyjątkowa antyhumanitarność. Tak jakby mieli przed sobą nie ludzie osoby i narodowości, ale nieożywioną materię, którą trzeba przerobić na swoją modłę. To dla mnie takie nie ludzkie. Wygląda to jakby ci, którzy dokonują tych czynów, mieli kompletnie zablokowaną zdolność do odczuwania istnienia innej ludzkiej istoty.
 • @LordConqueror 22:55:40
  czyli można być już agentem usraela jawnie? Ile płacą za takie usługi?
  Tylko sprzedawca i agent może pisać tak antypolskie plewociny w rodzaju zgody na okupację Polski przez obcych i rozmieszczenia tu ich głowic nuklearnych a więc głowice nie będą spadać na amerykanów tylko na Polaków. To trzeba być sprzedawcą aby jawnie takie rzeczeczy głosic.
  Przez takich zdrajcó Polacy są co pół wieku wybijani..
  Tylko Polska neutralna bez żadnych obcych baz wojskowych uzbrojona po zęby, może odstraszać agresorów.
  Obecnie jedynie grozi nam atak z strony ncjonalistów - banderowców, to będzie pierwszy nasz konflikt zbrojny.
 • @Wrzodak Z. 12:05:16
  "Obecnie jedynie grozi nam atak z strony ncjonalistów - banderowców, to będzie pierwszy nasz konflikt zbrojny."

  Szanowny Panie,

  Z tym "jedynie" i "pierwszy" byłbym ostrożniejszy. Nigdy nie wiadomo kiedy na skutek kretyńskich działań polszewii ruszy na nas chmara wojska i rakiet z rejonu Królewca i jaka prowokacja przyjdzie do głowy szwabom. Mogą oczywiście podburzyć i banderowców, ale ostatnie zabójstwo Przewdzinga to może być coś podobnego do prowokacji Gliwickiej... Jest jeszcze Białoruś, co może dać nam łupnia i mieć "ciche wsparcie" ruskich. Nigdy nie wiadomo kiedy ruskim przyjdzie do głowy ochrona rurociągów - wystarczy, że któryś pęknie sam z siebie, bez żadnej prowokacji (a stan techniczny został opisany przez Pana Witolda Michałowskiego). Wtedy do Polski wkroczy też bundes armia że niby to bronić sojusznika z NATO...

  Ale co do konieczności uzbrojenia Polski po zęby, a nawet i dużo wyżej, to się w pełni zgadzam.

  Ukłony
 • @IvanKruk 11:13:07
  "W tym świetle, tytuł mojego postu i cała jego myśl przewodnia trochę się zdewaluowała."

  Proszę się nie martwić - intencja była dobra - to aż bije po oczach między wierszami. Myślę, że wszyscy się czegoś dowiedzieli. Chociaż przyznam się, że jak zobaczyłem zdjęcie JFK to pomyślałem, że może będzie Pan sugerował zastrzelenie "zimnego czekisty"... alem się pomylił.
 • @LordConqueror 14:48:20
  "Chyba, że są kierowani przez służby rosyjskie."

  Myślę, że trzeba też uwzględnić niemieckie. Nie wierzę, żeby prawy sektor i jego wszystkie plany, działania to był taki pełny spontan. Skoro szwaby wcinają się miedzy UK i Szkotów to nieprawdopodobne byłoby nieangażowanie się na Ukrainie. Przynajmniej próby. Najbardziej znienawidzeni z kolei przez banderowców są eskimosi i Rosjanie. Aż się prosi, żeby szwaby się mieszały.
 • @Jasiek 13:00:15
  Oczywiście, że taki wymieniony wariant wchodzi w rachubę, jak też tak myślę, ale najszybciej i najpewniej podburzyć można przeciw Polakom ukraińców.
  Co do Michałowskiego byłbym ostrożny. Tu nie tylko Gazprom ma lobbystów, ale EX Energy ma kilkunastu, Exon Mobil w sferach ważnych polityków i dziennikarzy.
  Ukłony
 • @LordConqueror 14:48:20
  Oficerów prowadzących nie mają agenci, którzy są za neutralnością Polski. Agenci to ci co są za instalowaniem tu wojsk okupacyjnych z usraela lub innych, chcą by Polacy byli bombardowani i Polska a nie np; USA. To są zdrajcy nad zdrajcami.
 • @LordConqueror 14:51:14
  Prawy sektor i Swoboda to autorytety twojego wodzusia z pod Odessy z jednej żydowskiej rodziny.
 • @Krzysztof J. Wojtas 10:23:49
  Jeszcze raz:
  Dzisiejsze Stany Zjednoczone to nie ta sama Ameryka, którą za czasów JFK przechwytywali komuniści. Dzisiejsze Stany Zjednoczone znane są przez ludność świata jako Nowy Izrael, a ich rząd w samych Stanach znany jest jako Syjonistyczny Rząd Okupacyjny (ZOG). I ten rząd zdeterminowany jest raczej zlikwidować 90% populacji tego świata, niż odpuścić sobie cokolwiek.
  To nie "Amerykanie", ktorzy nie maja nic do powiedzenia. Wszystkie decyzje n.t. wyborow i polityki dyktowane sa z Tel Aviv'u przez zaslepionych globalizmem i rasowa wyzszoscia czlonkow Knessetu.
 • @LordConqueror 16:22:00
  "Wątpię, żeby Niemcy mieli tam jakieś większe aktywa."

  Jak na razie "tylko" piękna Julka i brzydki Kliczko jeżdżą do anieli-makreli.
 • ---------------ALARM !!!!!!!
  http://talbot.nowyekran.pl.neon24.pl/post/107003,tusk-chce-przekazac-mienie-zydom
 • @Wrzodak Z. 16:30:14
  "Tu nie tylko Gazprom ma lobbystów, ale EX Energy ma kilkunastu, Exon Mobil w sferach ważnych polityków i dziennikarzy."

  Robi się ciekawie. Gratuluję dobrego poinformowania.

  "Co do Michałowskiego byłbym ostrożny"

  Co do jego osoby mam wrażenie, że jest gorącym polskim patriotą. Ale przyznaję, że nie znam osobiście, ale z dużym zainteresowaniem słucham jego wywiadów, które znajduję w sieci.
 • @ninanonimowa 17:42:55
  Alarm? O tym pisałem już z rok temu. Oczywiście w komentarzu, nie wpisie, więc mogło to ujść Pani uwadze. Potem znów ten ryży kretyn będzie miał wytrzeszcz oczu jak ktoś mu o tym powie a ludzie po nich przyjdą.
 • @Krzysztof J. Wojtas 10:23:49
  Napisał Pan - "Jak kogoś Pan Bóg chce ukarać - to mu rozum odbiera."

  Pytanie - za co Pana Pan Bóg ukarał?
 • @Stara Baba 02:20:11
  Pewnie chodzi o silnik rakietowy NK-33
  http://www.tvn24.pl/internet-hi-tech-media,40/radziecki-silnik-legenda-zmartwychwstaje-zamiast-slawic-zsrr-bedzie-zarabial-dla-usa,308022.html
 • @IvanKruk 00:12:33
  Ilu was tam jest tych lordów? Jak widać każdy chce coś dopowiedzieć.

  >>> Tych 'lordów', jak to w Sanhedrynie troszkę jest.. ;)
 • @ratus 23:05:10
  poczytaj sobie to się dowiesz kto szabruje Ukrainę:
  http://marucha.wordpress.com/2014/03/09/ukraina-wywieziono-rezerwe-zlota-ukrainy/
 • @LordConqueror 00:12:41
  Takimi knifami napuszcza się naiwne narody na ich przywódców. Podczas gdy ci którzy napuszczają mieszkają o wiele lepiej. U nas np podobnie do Janukowicza mieszka np Sikorski. W necie są zdjęcia jego rezydencji
 • @LordConqueror 16:44:20
  Przed wrogami Polski, mogę nawet się i błażnić, by cel osiągnąć.
 • @LordConqueror 22:34:29
  Ja nie przed narodem się błażnię, ale przed takimi kreaturami jak ty, ponieważ wyznajesz taką politykę by mój Naród w razie konfliktu zbrojnego padł ofiarą zbrodni wojennej. Jak domagasz się na moim terytorium baz obcych wojsk, to w te bazy będą wycelowane głowice jądrowe, a to prowadzi do zabijania Polaków. To jest twoja propozycja dla Polaków, najgorsza szumowina może tak postępować, razem z Palikotem, Kwaśniewskim, Kaczyńskim, Tuskiem jesteś za takim rozwiązaniem, czyli instalowanie okupacyjnych wojsk na moim terytorium - to zdrada. Polska ma historyczną możliwość wybicia się na swoją własną Niepodległość, zbudowania w oparciu o własne siły ekonomiczno - gospodarcze i może stać się średnim państwem mocarstwowym, grać z Rosją dla siebie, grać z zachodem dla siebie itd. a nie usługiwać się światowym korporacjom finansowo - paliwowym, które mają 100% polityków w swoich rękach czy to na wschodzie czy zachodzie, każdy służy mafii, w Polsce tak samo całe kierownictwa wszystkich partii służą mafii korporacyjnej i ty ich popierasz.
 • @LordConqueror 22:36:42
  Slava Herojam! Smert Orlam!

  Nie ma żadnych przypadków..
  są tylko przypadki zastrzeleń…
  A te to Tylko Znaki! –
  że przybliżyło się Kurestwo Żółto Sine,
  Dyplomacja orze,
  Monsanto sieje,
  Prawy Sektor młóci,
  Zabierają nawet to-
  czego nigdy nie mieli...
  i już nigdy mieć nie będą.
  Ślepym wydłubując oczy,
  Gluchych bijąc w ucho,
  chromym łamiac kości kopniakami.
  Ubogim głosi sieę …
  programy oszczędnościowe.

  Lecz ludzi dobrej woli jest wiecej
  i mocno wierze w TO-
  Że ktos odpowie mi
  na nurtujące mnie pytanie;
  Czy podtarcie brudnej dupy
  banderowca Olesia,
  gębą ministra Sikorskiego-
  to większy zaszczyt
  dla Olesiowej dupy..
  czy dla ministrowej mordy?
  Niech żyje i rozkwita cywilizacja Ludojedów!
  Wszystkie narody Ukrainy!...
  uciekajcie dopóki możecie,
  orły też myślały –
  że są stworzeniami Bożymi,
  a wiszą …jak wrogi Olesiów!
  Roman Kafel, Dallas 3.3.2014
  PB: przerazajace! zabic niewinne ptaszyska, pod ochrona! chazara (chazarska hasbara) lubieje szokowac gojow – szkoda ptakow, ale za bander-owcami stoi chazarstwo neokonskie… niezapomnijmy!
  Roman Kafel: Ja rozumiem ze ktos wymorduje drugiemu rodzine , nawet dzieci .. zrozumie ludzka nienawisc do drugiego za krzywdy nawet te wyimaginowane…
  ale ukrzyzowac ptaki??? Ja nie wiem czy Pieklo ma miejsce, ktore zajmie sie takimi …nawet nie wiem- jak nazwac,… KIm sa ludzie, dopuszczajcy sie takiego czynu??? Co za ideologia kryje sie za takim ohydnym postepowaniem??? Jak mozna z takimi ludzmi wspolzyc, wspolegzystowac, rozmawiac…prowadzic polityke???

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej