Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
104 posty 648 komentarzy

Krukowisko

Kruk63 - Wolnomyśliciel, jak kot chadzający najchętniej własnymi ścieżkami po lesie myśli ludzkiej.

NWO - kolos na glinianych nogach

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Na początku mojej obecności na łamach Neon24 popełniłem już notkę o takim tytule. Tym razem będzie rozwinięcie wątku o słabości ruchu NWO na podstawie nowych informacji.

 

Już rok mija od czasu, kiedy na łamach Neon24 napisałem, że siłom Nowego Porządku Świata pozostało niewiele czasu na realizację swoich wrednych planów. Gwałtowny rozwój swobodnej wymiany informacji poprzez internet, jaki obserwujemy w ostatnim czasie, sprawia, że coraz to nowe „teorie spiskowe” okazują się realną rzeczywistością. Grono osób które w taki sposób zaczynają postrzegać naszą rzeczywistość z dnia na dzień powiększa się.

Już nie tylko prawda o rzeczywistych mocodawcach zamachów z 11 września staje się tajemnicą poliszynela, ale też podłoże wszystkich wojen, zbrojnych powstań, zamachów stanu jakie w ostatnich latach miały miejsce na Bliskim Wschodzie, Ukrainie i w Afryce jest coraz bardziej klarowne. Pojawia się też coraz więcej przekazów świadczących o wielkiej skali zaangażowania tajnych służb USA w nadzorowanie produkcji twardych narkotyków (ostatnio w Afganistanie) i ich dystrybucji na całym świecie z wykorzystaniem środków Armii Amerykańskiej. Słynne swego czasu tajne więzienia CIA w Polsce i przerzuty więźniów pomiędzy nimi, służyły właśnie do tego celu.

Obraz skali zbrodni syjonistycznej mafii na świecie, jej nieludzkiego podejścia do najbardziej podstawowych wartości człowieka, staje się powoli zbyt wyraźny, aby można było zanegować jego istnienie. Tym bardziej, że ich propaganda i retoryka jakoś ostatnio straciła swoje dawne dopracowanie w szczegółach. Coś się sypie w tym dotychczasowo perfekcyjnie złożonym mechanizmie władzy. Z drugiej strony, efekty wdrażania planu NWO coraz dotkliwiej dotykają tych, którzy do tej pory wiedli beztroski żywot – mieszkańców krajów zachodnich, tym samym wyśmiewane teorie spiskowe znajdują coraz więcej wyznawców. Biorąc pod uwagę możliwości zaawansowanych technik sterowania społeczeństwem, można by powiedzieć, że stopień uświadomienia przez społeczeństwo skali zbrodni syjonistycznej mafii jest bez znaczenia dla realizacji tego mafijnego planu, gdyby nie ważny wyjątek od reguły. Syjoniści mają to do siebie, że kartofle z gorącego ogniska wybierają zawsze cudzymi rękoma. Ludzie najczęściej nieświadomie stają się stroną wykonawczą spisków, działając w imię wyższych racji, które to racje w kłamliwy sposób są im wtłaczane do głowy. W naszym przypadku główną siłą uderzeniową NWO jest Armia Amerykańska. Żołnierze zabijający niewinnych ludzi, od dziecka są urabiani na wyzwolicieli niosących sprawiedliwość. Do tej pory taki system zdawał egzamin, kiedy to niezależny i bogu ducha winny kraj, stawał się po nagonce mediów, siedliskiem zagrożenia dla świata, z którym należało ofiarnie walczyć. I żołnierz walczył, poświęcał swoje zdrowie a nierzadko życie.

Na szczęście internet ze swoim wścibstwem we wszystkie sprawy tego świata, przynosi obrazy będące przeciwieństwem górnolotnych idei z epoki telewizji. Żołnierz zaczyna się zastanawiać, żołnierz zaczyna wyrażać swoje wątpliwości, a ostatnio nawet sprzeciw, kiedy to tysiące marines, pilotów i innych zgłosiło na facebooku odmowę udziału w wojnie przeciw Syrii. I kto będzie teraz za nich walczył? Kto ich obroni przed gniewem oszukanych wojskowych?

Jasne też staje się dlaczego w ciągu kilku ostatnich lat Pentagon wymienił wszystkich wyższych dowódców odpowiedzialnych za nuklearną broń strategiczną.

Moją notkę piszę za długaśnym artykułem opublikowanych na Veterans Today: (http://www.veteranstoday.com/2015/11/10/divided-loyalties-inside-the-pentagon/), w którym szczegółowo opisano zachwiania lojalności w armii amerykańskiej.

Oczywiście mafia wiadomego pochodzenia trzymała i do tej pory trzyma mocno źródła władzy, czyli krew gospodarki – pieniądze oraz propagandę. Łatwo skóry nie oddadzą, ale możliwości ich działania jakby się wyraźnie zawęziły.

 

 

KOMENTARZE

 • Veterans Today
  ...jest często cytowana przez Sputnik, Russia Today ioraz inne strony z teoriami spiskowymi .
  Czytałem, że to lewacy i komuniści - takie "dzieci kwiaty".
 • @Talbot 12:12:37
  Nie wiem skąd ma Pan takie informacje. Jak nazwa portalu wskazuje, Veterans Today jest redagowany przez byłych oficerów armii amerykańskiej. Myślę że można im różne łatki przyprawiać, ale chyba nie takie, że to lewacy i komuniści.

  Nawiązując do teorii spiskowych - to właśnie VT po raz pierwszy publicznie określiło źródło powstania i istnienia ISIS w tajnych służbach rządu waszyngtońskiego. Była teoria spiskowa, a obecnie już oczywista prawda.
 • @Krzysztof Szotowicz 13:11:02
  "Nie wiem skąd ma Pan takie informacje. Jak nazwa portalu wskazuje, Veterans Today jest redagowany przez byłych oficerów armii amerykańskiej. "


  Proszę sobie przeczytać o czym piszą weterani armii amerykańskiej:

  http://www.veteranstoday.com/2014/06/23/alien-agenda-iv-alien-ultimatum-or-final-warning/

  VT to jest RT
 • zgadzam się z tym że są już pierwsze oznaki sypania się NWO
  Oni jednak muszą pójść już na całość, bo dla nich (NWOwców) jest to walka o życie. Dla nas także.
  Można mieć tylko nadzieję, że ta wymieniona cała ekipa trzymająca guzik na bronii nukearnej zabezpieczyła przed swoim odejściem dostęp, przed tymi wstawionymi tam satanistami.
 • w każdym bądź razie...
  pokrzepiający artykuł
 • @Talbot 14:57:10
  Bronisz przegranej poyzcji. Bez względu na to, kim są veterans Today i co piszą, NWO się chwieje i dlatego przypuszcza nasilony, zmasowany atak, bo to jest ich walka o być albo nie być.
  Prawdą jest, że weterani amerykańscy należą do najbardziej uświadomionych grup ludności, co nie odnosi się li tylko do szeregowych żołnierzy - co również jest pokrzepiające.
 • BELKOT!!!
  //W naszym przypadku główną siłą uderzeniową NWO jest Armia Amerykańska.//

  Infantylne, plaskie spojrzenie na spisek.

  Nie NWO sie chwieje tylko manipulowany 'swiat' zblizajac scenariusz do materializacji.

  Jestes naiwny...
  Niestety.
 • @Lotna 20:29:55
  "Bronisz przegranej poyzcji."

  Niczego nie bronię...

  Veterans piszą, że rosyjski samolot zestrzelił rakietą na Synaju żydowski samolot.

  http://www.veteranstoday.com/2015/11/11/381067/

  Jeżeli to prawda, to dlaczego Rosja nie podniosła krzyku, bo grają w tej samej lidze?
  Dzisiaj w radio słyszałem, że Rosja wspólnie z USA będą sprawdzać, skąd ISIS dostaje broń. Na rosyjskich i polskich stronach spiskowych twierdzono, że to USA dostarcza im broń, więc po co Rosjanie wspólnie z Amerykanami ma to sprawdzać?
  Robią wszystkich w balona.
 • @Talbot 21:16:50
  //Robią wszystkich w balona.//


  Co TY wypisujesz?!!!

  TO jest niemozliwe, nie realne, nie historyczne, nie oplacalne, nie do uwierzenia, nie typowe, nie!!!, nie, nieeee, niiiiie!!!

  CO Ty Talbot macisz, przeciez juz dzieci wiedza ze ruskie i amerykance sie od zawsze nienawidza i niech tak lepiej pozostanie, po co stresowac dzieci taka umyslowa gimnastyka, jak wiekszosc i tak ma zwolnienia z w-f-u...
  Potrzeba spokoju zeby dzieci przyswajaly wlasciwie, wlasciwy program.
  Teraz, tyz przed 'rozwiazaniem szkoly' bedziesz burzyl starannie ksztaltowany swiatopoglad, prosty, klarowny, zakorzeniony w tradycji.

  Uciekaj na drzewo ze swoimi niosacymi anarchie w umysle diabelskimi pomyslami.
  Zapamietaj! : sily ktore niewola ten swiat graja wedlug prostych, czystych i akcpetowanych przez wszystkich regul.

  Amen, bog chrzescijan...i sumero - egipcjan, plus paru takich tam jeszcze kaplanow :) ; )
 • @eonmark 21:29:59
  Jestem ciekaw czy w tym zestrzelonym samolocie rosyjskim, o którym piszą Veterans, ofiary były pozbawione krwi tak jak w samolocie zestrzelonym nad Ukrainą?
 • NWO opiera sie na klamstwie a bazowac cos na klamstwie jest trudno.
  Pierwsze klamstwo wymaga nastepnych kilku klamstw by je uwiarygodnic.Niestety, trzeba brnac dalej i kolejne klamstwa przykrywac nastepnymi.Sytuacja staje sie nie do opanowania.Prawda zaczyna wychodzic to tu, to tam.Misternie ulozony plan zaczyna sie sypac.Przyklad:Globalny podatek zawsze necil bogaczy i wymyslili sposob-globalne ocieplenie.Trzeba bylo uwiarygodnic to klamstwem wiec zaczeto falszowac odczyty ze stacji pogodowych co wyszlo na jaw.Zastapiono wiec globalne ocieplenie gazami cieplarnianymi ale przyszly ostre zimy i tez to nie wypalilo.Teraz rozpaczliwie globalisci trabia o zmianach klimatycznych ale juz bez takiego zaciecia jak z ociepleniem.
 • @eonmark 21:15:31
  "Nie NWO sie chwieje tylko manipulowany 'swiat' zblizajac scenariusz do materializacji."

  Byc moze tak jest, ale to w zaden sposob nie przesadza o ostatecznym wyniku.
  W naturze obowiazuje prosta zasada cyklicznosci zjawisk i to, co osiagnelo swoj szczyt upadnie. Znaki wskazuja, ze stanie sie to znacznie wczesniej, niz sie niektorym wydaje. Najprostszym wyjsciem, ktore by nioslo ocalenie dla wszystkich jest pokojowa transformacja przy czynnym udziale tej mafii.
 • @Czartoryski 02:33:25
  Jest jeszcze 1 slabosc NWO.Pomysl NWO powstal ponad 100 lat temu w umyslach elit finansowych.Dzis, prawnuki tych bogaczy,potentaci finansowi, urodzeni wprawdzie ze srebrnymi lyzeczkami w ustach ale zupelne mutanty jesli chodzi o sprawnosc umyslowa.Niektorzy moze uczeszczali na elitarne uniwersytety ale czy stawiano im jakies wymagania?Czy potrafili by utrzymac sie z pracy? Nie wykonuja wlasnorecznie zadnych prac nad wdrozeniem NWO ale zlecaja je oplaconym sprzedawczykom.Ile musialo kosztowac oplacenie naukowcow, dziennikarzy, pisarzy, radiowcow, TV, filmowcow, by promowac "globalne ocieplenie" w kazdym kraju, przez tyle lat? I co z tego wyszlo?
  Tymczasem 1 czlowiek, zapaleniec, potrafil stworzyc swiatowe imperium medialne, kompromitujace NWO 24/7.Alex Jones.Takich Alexow jest coraz wiecej, mlodzi ludzie go sluchaja, zolnierze armii USA go sluchaja.Ci zolnierze zostaja oficerami, a niektorzy beda generalami.
 • @staszek kieliszek 22:25:25
  "NWO opiera sie na klamstwie a bazowac cos na klamstwie jest trudno"

  To wszystko prawda i wszystkie te zabiegi, choc naturalne, wygladaja naiwnie i glupio wobec wszechobecnych praw natury, ale jasno widoczne staje sie, ze ich 5 minut dobiega rychlego konca.
 • @staszek kieliszek 03:56:38
  "Jest jeszcze 1 slabosc NWO."

  Kazdy system jest ograniczony w przestrzeni i czasie. Wszystko. co jest powodem jego wzrostu, przyczynia sie do jego upadku.
 • @Czartoryski 04:19:51
  Zgadza sie.Kiedys w USA przezywalem okres zamartwiania sie o przyszlosc.Pracowalem jako inzynier mechanik i kazda fabryke, w ktorej pracowalem albo wywozono do Chin albo plajtowala.Przyszlosc uciekala mi z pod nog.Myslalem, ze kraj bez przemyslu nie moze istniec a tym samym dla mnie nie bedzie miejsca.Dla chcacego jednak nic trudnego i jakimis sposobami uniknalem tragedi a nawet jest sie czym pochwalic.Zadnych dlugow, 2 domy pozostawione dzieciom, pare groszy w banku i zadnych wiekszych potrzeb.Tak, jest ta cyklicznosc we wszystkim i nie mozna na niczym polegac bo napewno sie zmieni.Wazne jest jednak by widziec jaki jest trend i robic uniki we wlasciwym czasie by nie obudzic sie z reka w nocniku.
 • @staszek kieliszek 05:09:42
  "Zadnych dlugow, 2 domy pozostawione dzieciom, pare groszy..."

  Otoz to, i choc to wszystko kruche, to trzeba dbac o wlasna ekonomie, nie zapominajac, ze wszystko jest ze wszystkim polaczone i to, co czynimy innym, tworzac, zawsze wraca do nas jak bumerang.
 • @Czartoryski 01:17:41
  //"Nie NWO sie chwieje tylko manipulowany 'swiat' zblizajac scenariusz do materializacji."

  Byc moze tak jest, ale to w zaden sposob nie przesadza o ostatecznym wyniku.
  W naturze obowiazuje prosta zasada cyklicznosci zjawisk i to, co osiagnelo swoj szczyt upadnie. //

  A czym jest feniks z popiolow???

  Sa dwa porzadki swiata.
  Jeden sztuczny, narzucany, ktorym zwoluja moznych swiata na wielka uczte...sztuczny i z zamierzenia - przeznaczony do upadku...oraz drugi...naturalny ktory wyloni sie po wielkim trzesieniu oczyszczajacym planete.
  Gra zwana kolkiem.
  Pisze o tym od wielu lat konsekwentnie.
 • @LoneStar1776 06:21:48
  Piszesz glupoty.
  Istoty pozaziemskie to fakt.
  Jest na to przytlaczajaca liczba dowodow.
  To co powtarzasz jest manipulacja.
 • @Talbot 14:57:10
  ło cholera :)))...Veterans, to tropiciele Jaszczurów z Oriona ?:))
  to skreśla Twoją teorię spiskową, że to ruscy :)))...tak myślę..pozdr
 • @eonmark 08:43:11
  fakt !:))

  http://fakeposters.com.s3.amazonaws.com/results/2015/11/13/5z6jc0w9dd.jpg
 • @trybeus 09:48:00
  ***** :)))
 • @trybeus 09:48:00
  Tobie,
  widac zrobili.
  W ludziach widzisz kury a w istotach pozaziemskich jaszczurki.
  I tak rozrozniasz dwa gatunki, a to juz osiagniecie dla ptaka lub gada.
  Z ktorej jestes grupy, nie bede wnikal.
  ; )
 • @eonmark 08:41:51
  "A czym jest feniks z popiolow???"

  Jak to czym? - To poczatek nowego cyklu. Porzadek jest naprawde tylko jeden, a to, o czym mowisz, to klasyczny taniec dwoch przeciwstawnych i wzajemnie uzupelniajacych sie aspektow. W nim to, co przewaza polegnie, a po upadku wzniesie sie w nowej formie(?), by znowu upasc, gdy osiagnie szczyty.
 • @trybeus 09:48:00
  .
  Cos w tym musi byc, bo zobaczylem w tym obrazku kilka dobrze znanych twarzy czesto pokazywanych na lamach naszych gazet! ; ))))
 • @Czartoryski 11:34:50
  Dzieki ze to tlumaczysz. : )))
  Wiesz co to pytanie retoryczne , prawda ?
  ; )
 • @eonmark 08:41:51
  Symbolika tajnych stowarzyszeń od wieków nawiązywała do związków z pozaziemską inteligencją a nawet wskazywała na podleganie obcym istotom. W zasadzie im wcześniejsze przekazy, tym odnajdujemy bardziej jednoznaczny i bezpośredni opis związków pomiędzy ludźmi i obcymi. W ostatnich wiekach spotykamy już jednak wyłącznie dyskretną symbolikę wizualną. Może dlatego przyswojenie sobie prawdy o tym, że nasze ziemskie ciała zostały skrojone na wzór i podobieństwo obcych jest trudne do przyjęcia. Zwłaszcza, że ich intencje nie były wcale tak kryształowe jak to się próbuje przedstawiać w dogmatach kilku wielkich religii, w których występują jako duchowe, idealne istoty.

  Wracając do spisku NWO przeciwko reszcie populacji ludzi na Ziemi, nie można tej sprawy rozpatrywać w oderwaniu od koncepcji, że cała ta awantura opiera się na inspiracji z zewnątrz. Dlatego nie dziwię się wcale postawie eonmarka, który widzi w tym wszystkim „wyższą inteligencję” przed którą wypada tylko zgiąć kolana. Przyznać trzeba że przygotowanie spisku obejmującego wszystkie dziedziny życia na całej planecie, jest przedsięwzięciem karkołomnym, ale jakoś przed ponad 100 lat wszystko szło zgodnie z planem. Jeden człowiek takiej sprawy nie udźwignie. Grupa i to dość liczna musiałaby być idealnie zgrana z perfekcyjnie przeprowadzonym rozdziałem kompetencji, aby nie dochodziło w niej do konfliktów. Podział kompetencji to jedno, ale dojść jeszcze musi bardzo daleko idącą synchronizacja poczynań w wielu dziedzinach. Na przestrzeni czasu obejmującego kilka pokoleń, jest to zwyczajnie niewykonalne, albo bez szans na sukces. No chyba że kierownictwo tej całej zawieruchy posługuje się wyższą logiką o pozaziemskim pochodzeniu.
  Czy śladem naszego kolegi, pozostaje nam już tylko przyjąć niechybny upadek człowieczeństwa? Czy nie ma dla nas żadnej szansy?
  Zgadzam się z eonmarkiem, że naiwnością jest upatrywanie ratunku w Rosji i w Putinie. Tak wszechstronny plan o jakim tutaj dyskutujemy, zwyczajnie nie mógł dopuścić, do powstania niezależnego przywódcy największego kraju na świecie posiadającego tyle bogactw naturalnych. Jest wiele przesłanek wskazujących, że Putin tylko gra twardziela wobec USA – taki teatr jest. Zapewne z Chinami jest podobnie. Zbałamucić jednego, stu, nawet sto tysięcy ludzi jest łatwo (zwłaszcza mając do dyspozycji nowoczesne środki). Z milionami już tak łatwo nie pójdzie, a z miliardami niezmiernie trudno. Gdyby ludzie to były byty zupełnie i we wszystkich aspektach niezależne, autonomiczne, to może i udałoby się wszystkich zbałamucić, ale nasze ciała fizyczne, umysły i emocje to tylko wierzchołek tej góry lodowej całej istoty człowieka. Zgodnie ze świadectwem gnostyków zachowanym w dokumentach odkrytych 100 lat temu w Nag Hammadi, władza tych pozaziemskich władców nie sięga poza poziom emocji. Dalej rozciąga się królestwo ducha, który „wionie tam gdzie chce i nikt nie wie skąd przychodzi ani dokąd zmierza”.
  Dlatego osobiście uważam, że życie w całej swojej różnorodności, które jest materialnym przejawem ducha, znajdzie sobie drogę aby dalej się rozwijać i na nic zdadzą się wysiłki spiskowców aby wszystko kontrolować.
 • @eonmark 11:44:00
  .
  Teraz juz wiem; )
 • @eonmark 11:31:48
  :))jestem typowym gadem...katolickim :))
 • @Czartoryski 11:41:47
  //zobaczylem w tym obrazku kilka dobrze znanych twarzy czesto pokazywanych na lamach naszych gazet!//

  no nie ?:)))też mam takie wrażenie...

  http://www.galaxiaki-omospondia-fwtos.gr/wp-content/uploads/2013/03/merkel99976.jpg

  http://x3.cdn03.imgwykop.pl/c3201142/comment_FFc9IIKxZ3HxkmIo6XhwNWGmCDKj8mUK.jpg

  http://img.sadistic.pl/pics/24c5b65c030b.jpg
 • @Krzysztof Szotowicz 11:54:19
  cała "duchowość" człowieka sprowadza się do umiejętności kombinowania , stąd wszystkie mity , religie , kultura i polityka , i w ogóle wszystko co można wymyślić póki się żyje dla tych co żyją
 • @Krzysztof Szotowicz 11:54:19
   //Zwłaszcza, że ich intencje nie były wcale tak kryształowe jak to się próbuje przedstawiać w dogmatach kilku wielkich religii, w których występują jako duchowe, idealne istoty//

  Znajac Twoje wypowiedzi, jestem przekonany ze nie znasz ani nie rozumiesz jakie sa 'ich' intencje.
  Dogmaty to jedno a pisma to podstawa.
  Tam widac jak na dloni ze nie sa krysztalowe at all.


  //Dlatego nie dziwię się wcale postawie eonmarka, który widzi w tym wszystkim „wyższą inteligencję” przed którą wypada tylko zgiąć kolana. //

  Ty masz jakies kompleksy w zwiazku z mozliwoscia istnienia pozaziemskich istot?
  O co chodzi z tym zginaniem kolana, co?

  Gdzie widzisz u mnie postawe jaka opisujesz?

  Od lat konsekwentnie probuje uswiadamiac ludzi ze biblia jest subtelnym s efektem kontroli obcych i ze 'bog' biblijny a takze 'bog'kazdej innej religii nie jest zadna wszechmogaca esencje wszechrzeczy tylko najzwyczajniej na swiecie jest 'kryptonimem operacyjnym' zewnetrznego gatunku.

  Dlaczego poraz n-ty powtarzasz ta nieprawde.

  Pisze o obcych i o tym ze uzywaja 'magii' zeby manipulaowac takimi malymi umyslam jak to maja w zwyczaju miec kury, koguty czy gady.
  Takie umysly mozna latwo zafiksowac na okreslony absurd przy jednoczesnym rozwineciu sie u nich ignorancji na to co najbardzoej prawdopodobne, wrecz naturalne.

  Nie posz wiecej w taki sposob o tym co ja rzekomo prezentuje swoja postawa bo tlko osmieszasz sie w moich oczach

  Jak chcesz zginac kolano przed gatunkiem ktory realizuje blokade na 322 to twoj wybor nie moj.

  Ok ?

  ; )

  Tak przy okazji, Ty bierz pod uwage takie czy inne prawdopodobienstwo pochodzenia spisku spoza planety, bazujac na wnioskach z mglistej wiedzy.
  Ja nie musze dywagowac.

  Wodnik sadzi drzewo i je podlewa bedac ogrodnikiem. Sam bedac zielono skorym czeka na 'przelom'.
 • @trybeus 14:33:28
  Ale co tam, przynajmniej kroczysz szeroka aleja.
 • @Czartoryski 14:01:25
  : )
 • @eonmark 16:37:43
  Mój światopogląd bliski taoizmowi zakłada działanie przeciwstawnych sił jako podstawy istnienia tej rzeczywistości.
  Tym samym patrząc na naszą historię, dostrzegam jak altruistyczne z jednej strony i wybitnie egoistyczne postawy z drugiej, wspólnie przykładały się do podnoszenia świadomości tego co jest w całej naszej populacji.
  Kiedy jednak opowiada się o procesach społecznych, nie należy zapominać o poziomach wtajemniczenia. Na jednym jest tylko walka o byt, na drugim korzystanie z energii innych, na trzecim poświęcenie dla dobra wspólnego, na kolejnym realizacja zadania rozłożonego na wieki, na jeszcze jednym zwykła afirmacja życia, bo przecież świat i tak się kręci. Rozmawiając o tym samym procesie z punktu widzenia jednego poziomu, można dojść do zupełnie innych wniosków niż inny rozmówca, który ogarnia horyzont pojęć właściwy poziomowi wyższemu lub niższemu.
  Pisząc moją notkę skupiłem się na wycinku dotyczącym prób ograniczenia wolności człowieka - wyraźnie związanym z działalnością z grupą pod umowną nazwa JHW
 • Coś w temacie
  http://innemedium.pl/wiadomosc/czy-stowarzyszenie-tajemniczych-dziewieciu-nieznanych-manipuluje-rozwojem-ludzkiej-technol

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

ULUBIENI AUTORZY

więcej