Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
104 posty 648 komentarzy

Krukowisko

Kruk63 - Wolnomyśliciel, jak kot chadzający najchętniej własnymi ścieżkami po lesie myśli ludzkiej.

I tak Żydzi posiądą Ziemię

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Niewesoła perspektywa, ale niestety jak najbardziej realna.

Prawie dwa lata temu popełniłem notatkę  (https://www.salon24.pl/u/krukowisko/745537,reset-dlugow-wolne-zarty) o tym co może się stać z naszą własnością, w przypadku wybuchu światowego konfliktu zbrojnego. Natomiast wczoraj znalazłem gdzieś informację, że globalne zadłużenie osiągnęło rekordową wartość 184 bilionów dolarów! No właśnie! W tym miejscu trzeba wyjaśnić dwie kwestie: po pierwsze kim jest wierzyciel tego globalnego zadłużenia. Ponieważ państwa przyjęły solidarnie (!???) regułę, że deficyt budżetowy państwa może zostać pokryty wyłącznie z kredytów zaciągniętych w bankach komercyjnych, większa część tego globalnego zadłużenia jest zaciągnięta właśnie tam. Aby było śmieszniej (i zarazem straszniej), w przypadku wzrostu gospodarki o dajmy na to 3 %, bank centralny państwa musi również zaciągnąć kredyt na owe 3%, aby wyemitować gotówke na potrzeby powiększonego obrotu. Pozostają jeszcze oczywiste kredyty zaciągniętę w tych samych bankach komercyjnych przez osoby prywatne. Tak więc ta gigantyczna góra pieniędzy pozostaje do spłacenia tzw bankom komercyjnym. Czy owe banki posiadały wcześniej te pieniądze, lub jej jakikolwiek ekwiwalent? Oczywiście nie! Zadłużenie powstało w wyniku zastosowania sprytnego mechanizmu kreacji pieniądza. Jednak niezależnie od tego jakim cudem to się stało, banki komercyjne posiadają w ręku konkretny papier dłużny podpisany przez prawowitych właścicieli, lub ich pełnomocników (np rządy wybrane w demokratycznym głosowaniu) dóbr stanowiących zabezpieczenie długu. Jeżeli przeprowadzi się analizę składu rad nadzorczych oraz pochodzenie kapitału własnościowego owych “banków komercyjnych”, okaże się, że znakomita większość należy do Żydów.

Drugą sprawą do wyjaśnienia, jest pytanie ile dóbr można pozyskać za taką kwotę.

Cały układ narastającego długu ma się póki co w miarę dobrze, bo państwa i obywatele dają radę spłacać kredyty.  To na obietnicy trwałości staus quo, opierano cały system. Nikt nie zakładał, że może się coś zmienić w tym układzie. Ciekawe dlaczego? Przecież cała gospodarka światowa, to wyjątkowo skomplikowany układ naczyń połączonych i naprawdę niewiele trzeba aby w jej trybach znalazły się jakieś kamienie, a już nie daj Boże wojna światowa. Wojna światowa i przy okazji totalny krach finansów, o których coraz głośniej słychać ze wszystkich stron:image W takim skrajnym przypadku, możliwości spłaty długu, czyli owych 184 bilionów dolarów zredukują się do zera, a wierzyciel będzie miał prawo przejąć zabezpieczenie długu. Dzisiaj cena najnowszego modelu mercedesa klasy E sięga  500 tys złotych. Bez dróg i paliwa na stacjach benzynowych, nie będzie wart więcej niż bochenek chleba. Podobnie będzie z innymi dobrami. Wycena będzie zupełnie inna niż dziś. I kto wie, czy te 184 bilionów dolarów, nie wystarczy za całą Ziemię.

Dziś jest wigilia Bożego Narodzenia. Ludzie z dobrego serca składają sobie pod choinką prezenty.
Myślę, że to jest dobry czas, aby w imię miłości i trwałości rodzaju ludzkiego, ktoś zrobił pozostałym prezent i umożył wszystkie długi.

KOMENTARZE

 • @ Autor
  5*

  Bóg się rodzi. Moc truchleje.

  Wesołych Świąt.
 • @Autor
  Za likwidację tych długów darujemy życie Żydom.
  I nikt więcej nie będzie kreował długów.
  czas na nowe rozdanie.

  Radosnych świąt przepełnionych wiarą i nadzieją na lepsze życie.
 • Sens życia żydów.
  "...to jest dobry czas, aby w imię miłości i trwałości rodzaju ludzkiego, ktoś zrobił pozostałym prezent i umorzył wszystkie długi."
  Esencją życia żydów nie jest miłość i trwałość rodzaju ludzkiego oraz pozbywanie się długów, tylko hekatomba uratuje Świat. !
 • @autor
  Żeby móc umorzyć dług, to ten dług musi istnieć!
  Rdzenna ludność Polski nie zaciągała od nikogo jakichkolwiek długów, co znaczy że POLACY nie mają zobowiązań, wobec nikogo, a więc i nic nie muszą spłacać!

  Długi w imieniu Polski zaciągali nielegalnie - żydki od żydków, to niech teraz sobie spłacają! :) (y)

  Żydki, które bezprawnie zaciągały od żydków pożyczki w imieniu POLSKI, nie są w stanie udowodnić, że posiadały ważną legitymację do występowania w imieniu Polski!

  Co znaczy że żydki udzielały kredytów nieupoważnionym żydkom, nie mającym ważnej legitymacji do reprezentowania POLSKI (rasy białej)!

  Ponadto, wszystko co jest na terytorium POLSKI jest własnością niezbywalną rdzennej ludności POLSKI, czyli Sławian, a ogólnie Rasy Białej. Protoplastą rodu Rasy Białej jest nieśmiertelny (Bóg) - Thot, który jest jednocześnie władcą całej planety ZIEMIA!

  Kogo się boją żydki i inne france?

  http://trzcinska.neon24.pl/post/146627,slawianie-sa-nastepcami-prawnymi-niesmiertelnego-boga-thota

  Już wiadomo, że nieśmiertelny Bóg Thot, powtórnie przybędzie na Ziemię, jako jej prawowity władca, ze swoja drużyną nowej generacji: 1) ilość kanałów krwi (czyli jednoczesny wielodostęp do pamięci), 2) dostęp do zwiększonej ilości pamięci.

  Mózgowa mitologia. Czy człowiek wykorzystuje tylko 10 proc. swojego ...

  http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/1,100961,16462474,Mozgowa_mitologia__Czy_czlowiek_wykorzystuje_tylko.html

  Żydki budują przepastne schrony, licząc na to, że tam się schowają przed władcą Ziemi Thotem!

  Czy dla Boga Thota i Jego gwiezdnej drużyny (potomstwo), jakikolwiek problem sprawi pozbawienie schronów wszelkich rodzai:
  1) prądu (energii)?
  2) powietrza, czyli zneutralizowanie działania klimatyzacji i dopływu powietrza?

  Czy dla Boga Thota i Jego gwiezdnej drużyny (potomstwo), jakikolwiek problem stwarza przenikanie przez najgrubsze mury? Najgłębsze i najgrubsze mury nie są jakąkolwiek przeszkodą do pokonania dla władcy planety Ziemia!

  Czy żydki są w stanie oszukać wszechpotężnego, nieśmiertelnego władcę planety Ziemia?

  Można odpowiedzieć bez zająknięcia, że:
  "żydki porywają się z motyka na księżyc"!
 • WYPOWIEDZENIE LICHWY, kto pierwszy złoży ten..
  ..najszybciej powróci do normalności

  Panie Nikander Islandia tego NIE ZROBIłŁA ani NIKT inny jeszcze i dlatego
  Pan Gary North, czołowy myśliciel jeśli nie najpierwszy powiada, że jedyna droga którą podążymy to,
  zawalenie się pod ciężarem długów zobowiązań emerytalnych
  DOPIERO TO OBUDZI LUDZI
 • @provincjal 09 12:20:21 o NAIWNY :) żadnego umorzenia nie będzie , a
  ...MOŻE BYĆ TYLKO WYPOWIEDZENIE LICHWY

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

ULUBIENI AUTORZY

więcej