Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
104 posty 648 komentarzy

Krukowisko

Kruk63 - Wolnomyśliciel, jak kot chadzający najchętniej własnymi ścieżkami po lesie myśli ludzkiej.

Teoria spiskowa (rzecz o pedofilach w KK)

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Drugie dno afery pedofilskiej w KK

Jako zagorzały entuzjasta rozmaitych teorii spiskowych, dotyczących dziwnych spraw tego świata, wypracowałem sobie oczywiście stosowną teorię w sprawie ostatniej afery pedofilskiej w „łonie” kościoła katolickiego. Dla wyjaśnienia, ja już dawno przestałem chodzić do kościoła, jednak posiadam niezachwianą wiarę w istnienie świata duchowego z Najwyższym włącznie. Pewnie dlatego sprawy sacrum są dla mnie niezwykle istotne. Kościół katolicki jaki jest, każdy (trzeźwo patrzący) widzi. Pomijając jednak jego wstydliwe grzeszki i grzechy, pozostaje instytucją z jednej strony jednoczącą wiernych przy wartościach moralnych i podstawowych dla ludzkiej egzystencji jak np. zasady współżycia z bliźnim, a z drugiej utrzymuje kontakt ze sferą duchową, która dzięki temu inspiruje nas do kroczenia na słusznej ścieżce życia. Dzięki tym funkcjom kościoła (które dzieją się jakby pomimo), wierni czują grunt pod nogami i poczucie przynależności do wspólnoty. A ponieważ wspólnota ta w Polsce jest całkiem duża (oceniam że aktywnych katolików będzie z 10 milionów), siła wynikająca z tego poczucia też jest niczego sobie. Doceniali to oczywiście politycy i przy każdej kampanii wyborczej bardzo starali się mieć jakieś dobre obietnice dla tego stada owieczek. Tym razem jednak, przy tej kampanii wyborczej, jest inaczej. Obserwujemy ruch odwrotny, politycy robią wszystko, aby ludzi odkorzenić, sprawić, aby poczuli się osieroceni. Dlaczego tak? Dlaczego akurat przy tej kampanii wyborczej? Przecież w czasie wyborów do parlamentu europejskiego, rozdają wygodne apanaże dla jednostek, dla kilkudziesięciu osób. Czy to jest stawka, która uzasadniałaby tak drastyczne operacje, jak oddzielanie ducha od ciała w skali całego narodu? Przy całym niezmierzonym cynizmie „naszych” polityków, nie sądzę, aby byli aż tak zaślepieni w swojej żądzy władzy i tak ograniczeni umysłowo, aby nie dostrzegać ogromnych zagrożeń wynikających z tego typu operacji. I właśnie w tym miejscu włączył się mój instynkt teoretyka spiskowego, podpowiadając mi, że tu nie chodzi wcale o te głupie europejskie apanaże, ani o ogólnie pojętą walkę polityczną pomiędzy PO i PiS. Uważam, że operacje inżynierii społecznej regularnie uruchamiane od kilku lat, mają na celu właśnie odkorzenienie sporej części społeczeństwa polskiego od idei żywych od wieków. Chodzi w tym wszystkim o to, abyśmy stali się społeczeństwem zatomizowanych jednostek, niezdolnych do podjęcia działań zbiorowych w imię wyższych celów. W sumie obrabiano nas w tym kierunku długie lata i już dziś trudno nam się ze sobą dogadać. Jednak skala poczynań w ostatnim czasie sugeruje, że już niedługo, ta genetycznie wręcz wpisana w nas zdolność do jednoczenia się w trudnych chwilach, może komuś być bardzo nie na rękę. Czy tu chodzi o te 300 mld, czy o jakąś zawieruchę wojenną, nie wiem. Ale czuję że jest to duża sprawa i ktoś chce posłużyć się Polską zupełnie instrumentalnie.

KOMENTARZE

  • Nieustajaca walka szatana z KK zaczeta zamordowaniem Chrystusa
    utwierdza mnie o slusznosci mojej wiary dziennie. Przyklad: Moja zona jest kucharka zawodowa i gotowala w kilku kosciolach amerykanskich a tez dla biskupa przez wiele lat. Jest na emeryturze ale kiedys zglosil sie do niej 75 letni ksiadz umierajacy na nerki, chodzil na dializy i blagal by mu gotowac. Ja na komputer i ulozylismy mu diete gdzie doslownie trzeba bylo wazyc skladniki i odpowiednio je przyrzadzac. Gotowala mu 3 posilki dzienne, mrozila i zawozila co tydzien pudlo. Gosc przezyl dzieki temu extra 4 lata. Czlowiek o nieskazitelnym zyciorysie. Po jego smierci ukazalo sie jego zdjecie na internecinie jako podejrzany o pedofilie. Wygodne. Po smierci, jak juz tlumaczyc sie nie moze ale element propagandowy do walki z KK jest.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

ULUBIENI AUTORZY

więcej