Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
104 posty 648 komentarzy

Krukowisko

Kruk63 - Wolnomyśliciel, jak kot chadzający najchętniej własnymi ścieżkami po lesie myśli ludzkiej.

Wyleczyć cholerę dżumą

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Obawiam się, że epidemia koronawirusa, jest tym właśnie spektaklem, który ma odwrócić naszą uwagę od dużo gorszego przypadku.

    Nie od dziś wiadomo, że światowa ekonomia balansuje na krawędzi upadku. Wzrost gospodarczy będący podstawą funkcjonowania ekonomii opiera się dzisiaj głównie na spekulacjach giełdowych i kredytach bankowych. Dlatego dziwią mnie przesadne środki zapobiegawcze przeciwko rozprzestrzenianiu się koronawirusa, które prowadzą wprost w objęcia kryzysu ekonomicznego przewyższającego wielokrotnie w skutkach ten z roku 1928. Do tej pory nie spotkałem się z rzetelnym podsumowaniem skutków ekonomicznych podjętych działań, które będą realizowane w .najbliższych tygodniach o ile nie w miesiącach. Za to tłoczy się w umysły panilarskie wizje koronawirusa. Nie trzeba wielkiej wyobraźni aby skontaktować, że skutki upadku gospodarki światowej będą znacznie groźniejsze

KOMENTARZE

  • Może inspicjenci sceny politycznej
    wyznają magię słowa i wierzą że jeśli nie mówi się o kryzysie to on się nie wydarzy.Gdyż jak wiadomo słowo ma moc stwórczą i leży u podstaw każdego początku.
  • @dolby 12:30:46
    Czy "jelity" są takie wyluzowane wyjdzie w ciągu najbliższych 2-4 tygodni. Zobaczymy, jaka będzie wśród nich zarażalność i (zwłaszcza!) śmiertelność w porównaniu do "Kowalskiego" (uwzględniając czynniki ryzyka oczywiście).
    Na razie(!) wirus wygląda na "demokratyczny": tu (w PL) generał, tam minister (Iran), Tom Hanks (aktor), Tim Cook ("wielki biznesmen")...

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

ULUBIENI AUTORZY

więcej