Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
104 posty 648 komentarzy

Krukowisko

Kruk63 - Wolnomyśliciel, jak kot chadzający najchętniej własnymi ścieżkami po lesie myśli ludzkiej.

Mamy przechlapane

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Rewolucja rewolucją, ale przyszłości i tak nie mamy

Zresztą jaka tam rewolucja. Baby lubią wygodne życie, a prawdziwa rewolucja, to dużo potu, jeszcze więcej krwi, ale najwięcej właśnie niewygód. Powrzeszczą, pośpiewają i przejdzie im tym prędzej, im bardziej chłodno i wilgotno, czyli z początkiem listopada.
Ech, gdyby tylko podobnie było z plandemią. Ta niestety, z dnia na dzień będzie coraz mocniej zaciskać na nas swoje macki. Co sądzę o tym fenomenie, napisałem kilka dni temu (https://www.salon24.pl/u/krukowisko/1084850,dlaczego-niemozliwe-jest-mozliwe) i póki co, nic nie wskazuje, aby mogło być inaczej. Krótko mówiąc, ci, którzy mają wszystkie państwa w kieszeni (tzn weksle na dług publiczny tych państw), postanowili przeprowadzić depopulację rodzaju ludzkiego i w związku z tym, zaganiają nas strachem przed jakąś straszną chorobą do kąta, gdzie będzie na nas czekał ratunek w postaci wytęsknionej szczepionki. Ta szczepionka zapewne nie będzie zabijać wprost, bo nie udałoby się wtedy wyszczepić wszystkich, ale np. obniży naszą ogólną odporność. Krach gospodarczy  kilka miesięcy później i kilka wojen, które zdarzą się przy okazji, tak drastycznie pogorszą warunki naszego życia, że będziemy padać jak muchy na zwykły katar. 
Wczoraj, w swojej notce o wydarzeniach z ostatnich dni w Polsce (https://www.salon24.pl/u/krukowisko/1087016,panie-premierze-kaczynski-komu-pan-sluzy), nawrzucałem Kaczyńskiemu od zdrajców narodu, ale dzisiaj uświadomiłem sobie jedną rzecz. Warunkiem powodzenia planu globalistów, jest trzymanie społeczeństw na krótkiej smyczy, aby nic nie zakłócało hipnotycznego przekazu: ojejku jaka straszna pandemia!!! Z drugiej strony, plan spali na panewce, gdy jakiś kraj pójdzie w totalną anarchię. Wyobraźmy sobie: całkowite lekceważenie zaleceń sanepidu, ludzie tańczą przy ogniskach na rynkach miast, piją wino z butelki wyniesionej przez rozbitą szybę z pobliskiej biedronki, a tu pandemii nima! Pandemia moim zdaniem, utrzymuje się przy życiu, wyłącznie dzięki wykonywanym testom o wątpliwej wartości. O tym też resztą pisałem (https://www.salon24.pl/u/krukowisko/1083381,prosty-mechanizm-wzrostu-zakazen-covid-19)
W czasie rewolucji, testów się nie wykonuje, a ludzie umierają jak już było przedtem, na zwykłe choroby. W związku z tym, w ogarniętym rewoltą kraju, nikt przy zdrowych zmysłach, nie poddałby się jakimś podejrzanym szczepieniom, tym samym taki kraj obroniłby się przed depopulacją. A przecież, za miedzą mamy sąsiada czyli Białoruś, która do tej pory opiera się temu new world order. Razem, naprawdę trudno byłoby nas ruszyć.

Ale miało być o Kaczyńskim. Otóż to jego kuriozalne wezwanie do walki bratobójczej, mogłoby być przecież ostatnim rzutem na taśmę, dla ratowania Polski w myśl mojego wywodu powyżej. I nie jest żadnym zdrajcą, knującym na naszą zgubę dla korzyści obcych sił, ale współczesnym Walenrodem!!!
Pomyślcie, dlaczego nagle te „lewackie” publikatory jak TVN, albo Wyborcza, nagle dzisiaj, w czasie największego nasilenia protestów, nabrały wody w usta w kwestii babskiej rewolucji? Może sprawy zaszły za daleko?
Ale niestety, słoty jesienne przed nami, rewolucji nie będzie, a my mamy przechlapane. 

KOMENTARZE

 • przerażające!
  I co ja mam teraz zrobić?
  Walczyć, ale z kim?
  Uciekać, ale dokąd?
  A może upić się?

  Siedzieć i płakać, i śpiewać to warto. Z sercem ściśniętym i z duszą rozdartą Upić się, upić to jedno co warto.
 • Ogłoszenie pozornie drobne,
  "Babinicz" potrzebny do wykonania zadania pro bono od zaraz.
  Zakres obowiązków: zakraść się do gniazda szerszeni i wytruć ich nowiczokiem albo polonem. :-)
 • Proszę się przestać trząść ze strachu. Już dziś wiadomo, że
  szczepionka nie daje zabezpieczenia prze zachorowaniem. Przeciwciała mają bardzo krótką żywotność i nawet ci co chorowali, mogą zachorować jeszcze raz, nawet w przeciągu kilku miesięcy.
 • // Baby lubią wygodne życie//
  Jasne.I właśnie dlatego taszczą na własnym grzbiecie większość rodzinnych ciężarów.Całokształt problemów związanych z: wychowaniem dzieci,zdobywaniu pieniędzy i w ośmiu przypadkach na dziesięć, męża fajtłapę i niedołęgę (w gorszej wersji pijaka i brutala).
  Nie wiem kto nosi większe ciężary;indyjski bawół roboczy czy polska kobieta.
 • @stroiciel patafianów 20:42:17
  //Siedzieć i płakać, i śpiewać to warto. Z sercem ściśniętym i z duszą rozdartą Upić się, upić to jedno co warto.//

  A pamiętasz to mistrzowskie "no !" w drugiej minucie ?

  https://www.youtube.com/watch?v=EcipyROBOeI
 • Ależ się uwijają....
  Gdy jednego trola się zagłodzi, zaraz nasyłają tuzin następnych. Ciekawe, ile taki np. "stręczyciel parafianów" na rękę od wierszówki bierze? Regularnie aby wypłacają?

  Nam tutaj u Niemca 25 jewro na godzinę dają. Do tego darmowy barłóg w budowlanem kontenerze. Dobrze jest, zwolennicy pandemii na wielkobudowy wstępu nie mają. Od biedy można do wiosny przetrwać i stan konta podreperować. Obojętnie, w jakiej walucie, jewro, krypto, czy punkty socjalne.

  A do wiosny pewnikiem wielu z was nie doczeka, wytrują was szczepionką i innym syfem. No szkoda, ale lajf is brutal. Daliśta się spacyfikować, biedne cywile, to mata faktycznie przechlapane. A nie próbujta na ogrórku pod jabłonką oszczędności zakopywać, ani w ścianach za szafą złota zamurowywać. Potem ino kłopot jest, te dobra odzyskiwać.

  Umierając, postarajcie się konać w miejscach ogólnodostępnych, żeby wygodnie można wozem utylizacyjnem podjechać i wasz zewłok w sterylny dół z wapnem na kupę zwalić. Nie jest łatwo, ale czas do tyłu cofnęli tera łaskawie, dni męki zostały więc skrócone...
 • @Pan podporucznik 01:35:37
  Cytat: "Gdy jednego trola się zagłodzi, zaraz nasyłają tuzin następnych. Ciekawe, ile taki np. "stręczyciel parafianów" na rękę od wierszówki bierze? Regularnie aby wypłacają?"

  Przekręcasz mój nick zupełnie jak na portalu "Niepoprawni".
  No to spadaj tam chamie poddupniku.
 • x
  "Ale miało być o Kaczyńskim. Otóż to jego kuriozalne wezwanie do walki bratobójczej, mogłoby być przecież ostatnim rzutem na taśmę, dla ratowania Polski w myśl mojego wywodu powyżej. I nie jest żadnym zdrajcą, knującym na naszą zgubę dla korzyści obcych sił, ale współczesnym Walenrodem!!!"-

  - bo wszak trzeba być lisem i kotem jednocześnie.

  "Pomyślcie, dlaczego nagle te „lewackie” publikatory jak TVN, albo Wyborcza, nagle dzisiaj, w czasie największego nasilenia protestów, nabrały wody w usta w kwestii babskiej rewolucji? Może sprawy zaszły za daleko?"-

  - może obcasy za wysokie?

  "Ale niestety, słoty jesienne przed nami, rewolucji nie będzie, a my mamy przechlapane. "-

  - oj tam, oj tam, przyjdzie zima spadnie śnieg i będzie styczniowe. kwestia czasu.
 • Do @Pan podporucznik 01:35:37
  Gdy wiatr historii wieje zaraz wyłażą upiory żydowskie ! NIGDY te upiory tutaj nie komentowali a tu abra kadabra i wyłazi żyd ! po co wyłazi ? wyłazi by psuć powietrze swoim żydowskim otworem gębowym 'a wiecie jak po czosnku smród wali , taki smród wali od patafiana ! nawet realny nick sobie przyznał PATAFIAN !

  patafian to: tłumok, głąb, pacan, palant, bałwan, tuman, przygłup, fujara, gamoń, głupol, osioł, wał, bęcwał, dureń, cymbał, szajbus, głupiec, muł, imbecyl, kretyn, debil, baran, tępak, matoł, trep, ciemna masa,
 • @Nibiru 20:50:47
  Czy mógłbym dostać trochę nowiczoka?
  W moim otoczeniu też mam trochę typów z problemem do rozwiązania.
 • @ikulalibal 22:42:44
  Ostatnio to najbardziej taszczą nadwagę.
 • Kaczelnik robiący za Wallenroda
  w interesie sierot po Polsce w atrapie Polski?
  Wniosek?
  Okupant wtedy najbardziej jest zadowolony - kiedy jego perfidne i przemyślane działania wobec okupowanych - owi okupowani utożsamiają z głupotą tegoż okupanta.
 • Mateusz się domaga i chce wziąć na siebie ciężar
  więc mu odpowiadam:
  ...W imię swoich interesów, małych, brudnych interesów, interesów JPMorgan, rozwalacie Polskę, narażacie na śmierć mnóstwo ludzi...

  Kapitan Delta wcisnęła: zapisz.
 • na domiar złego
  naczelny rabin Polski wpada w "panikę" i wyraża zaniepokojenie:

  https://wydarzenia.interia.pl/polska/news-naczelny-rabin-polski-do-prymasa-jestem-gleboko-zaniepokojon,nId,4823326
 • i żeby to był koniec, ale niee
  czas na nowy plan pochówkowy, może MCDonald isę tym zajmie z ramienia sił na Polskę, oto reklama:

  https://www.styl.pl/magazyn/news-odejsc-bez-sladu,nId,4820755,nPack,2
 • @JimA 10:52:48
  https://www.styl.pl/magazyn/news-odejsc-bez-sladu,nId,4820755,nPack,1
 • @Anna-PK 22:32:17
  To miała być trochę prześmiewcz notka. Nie tak na 100% serio. Nie boję się własnej śmierci. Natomiast szczepionka, tak samo, ja ta pandemia będzie szyta grubymi nićmi. Nie będzie to miało większego znaczenia. Lęk i/lub przymus fizyczny zrobią swoje.
 • @Kruk63 13:27:34
  Według mnie naganiają do szczepień nie tylko dla kasy. To ma głęboki sens depopulacyjnymi. Zresztą Zięba przetłumaczył dokumentację jednej z przygotowywanych szczepionek i wynika z niej jednoznacznie, że po uporaniu się z patogenami obcymi zacznie atakować własne komórki wywołując choroby autoagresyjne., Co może doprowadzić do śmierci. UE miała kupić szczepionki w jonson & jonson ale okazało się, że musieli przerwać testy gdyż ludzie padali zbyt szybko. Mają zacząć padać po kilku latach a nie tygodniach. Mimo tego rządy europejskie nalegają na sprzedaż tej szczepionki.
  Ostrzeżenia znanych naukowcow przed szczepionkami nie docierają do pewnej naiwnej autorki piszącej na neonie, no ale ona w żadne teorie spiskowe nie wierzy, bo polityka , to taka super fair zabawa, a rządy z całych sił bronią nas przed straszną pandemia.. Niestety jest atak depopulacyjny Czarnogłowych na ludzi i musimy się z nim zmierzyć
  Tylko totalny ignorant nafaszerowany medialną papką tego nie widzi..

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

ULUBIENI AUTORZY

więcej