Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
104 posty 648 komentarzy

Krukowisko

Kruk63 - Wolnomyśliciel, jak kot chadzający najchętniej własnymi ścieżkami po lesie myśli ludzkiej.

Nowa tradycja?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nie będzie Święta Zmarłych?! To będą Dziady!

Władze RP chyba pochodzą z zupełnie innej tradycji niż polska, bo kiedy robią coś w napięciu i pośpiechu, co rusz strzelają sobie w stopę, podejmując decyzje naruszające nasze sacrum i wyzwalają przez to, coraz większe emocje w naszym narodzie. Dzisiejsza decyzja o zamknięciu cmentarzy na Święto Zmarłych, właśnie do takich należy. Dzień Zmarłych, to jedna z najgłębiej w nas zakotwiczonych tradycji. Naruszenie tego święta, wywoła wręcz ból egzystencjalny, a więc znowu spadnie (już niedługo nie będzie miał z czego spadać) autorytet władz państwowych w naszych oczach. A przecież nie ostygły jeszcze emocje po włażeniu z butami do relacji kobieta – jej nienarodzone dziecko.
Polak potrafi! Radzimy sobie zwłaszcza w sytuacjach, które angażują nas głęboko w sercu. Jestem przekonany, że i tym razem (nie)nasz rząd przekona się z kim ma do czynienia. Zapewne nikt rozsądny nie będzie skakał przez płot, bo i chętnych na premie z mandatów będzie wielu pod cmentarzem, a to święto ma zbyt wielką rangę, aby handryczyć się z policjantem przy grobach bliskich. Proponuję inne wyjście. Ponieważ ożeniłem się i założyłem rodzinę z dala od mojego rodzinnego miasta, rzadko mam okazję zapalić płomień świecy na grobie mojego ojca, w dniu Święta Zmarłych. W podobnej sytuacji, jest wiele osób  w całej Polsce. Na  taką okazję, centralny krzyż lokalnego cmentarza, służy jako symboliczny grób naszych bliskich. Tak więc na dobrą sprawę, nie musimy palić świec akurat na grobie. Wystarczy symbol, który łączy świat materialny z duchowym. Dla dusz, to i tak nie ma znaczenia, bo one przychodzą do światła w sercu. Pamięć jest najważniejsza. Tak więc, skoro cmentarze będą zamknięte, zapalmy świeczki w oknach, zapalmy przy krzyżu w parku (pewnie nie będzie tam krzyża, ale symbol nie musi być wyszukaną rzeźbą z marmuru lub drewna – można taki naprędce przygotować), zapalmy świece przed domem. Dusze będą mogły przyjść do naszych domów tym razem. Ugościmy je jak za dawnych lat, kiedy to święto nazywano inaczej – Dziady. 
Tak więc władze miały protest tysięcy rozwrzeszczanych kobiet, teraz będą miały niemy protest milionów Polaków. 

KOMENTARZE

 • poganie?
  Cytat: "Tak więc, skoro cmentarze będą zamknięte, zapalmy świeczki w oknach, zapalmy przy krzyżu w parku (pewnie nie będzie tam krzyża, ale symbol nie musi być wyszukaną rzeźbą z marmuru lub drewna – można taki naprędce przygotować), zapalmy świece przed domem. Dusze będą mogły przyjść do naszych domów tym razem. Ugościmy je jak za dawnych lat, kiedy to święto nazywano inaczej – Dziady."


  W katolickim kraju pogańskie święto?!
  Przecież to chyba gorsze niż halloween.
 • @stroiciel patafianów 19:35:03
  Z uporem maniaka wklejam dzisiaj po raz trzeci ten adres. Może w końcu ktoś uczony mi wyjaśni czy to jest KRK, a Polska naprawdę krajem katolickim.

  https://treborok.wordpress.com/sala-konferencyjna-papieza-w-formie-glowy-weza/

  Zdecydowanie jestem za Dziadami
 • Poza tym
  Zastanawia mnie w jakim celu Morawiecki zgromadził dzisiaj w jednym czasie tylu Polaków na cmentarzach... Po 16 wszyscy ruszyli robić porządki na grobach i mnóstwo ludzi skupiło się w jednym miejscu. Przypadek? Świadome działanie? Mógł przecież ogłosić tę decyzję rano i ludzie by się w czasie rozeszli.
 • Autorze...
  W Kościele katolickim nie ma czegoś takiego jak "Święto Zmarłych". Natomiast mądry zrozumie, patrząc na poprzednie lata, jak wielkim zagrożeniem jest tłum na cmentarzu w dobie epidemii.
 • @zadziwiony 19:55:46
  Nawet jak wkleisz to sto razy, to i tak nie zmienisz faktu, że rzekoma "głowa węża" jest złudzeniem optycznym powstającym na skutek sugestii WYŁĄCZNIE na tym szerokokątnym zdjęciu.
 • @Yarpen Zirgin 20:07:32
  Poczytaj co napisałem wyżej. To ty masz epidemię strachu i fałszu pod czerepem.
  Z pewnością też jesteś fanem testów PCR , szczepionek i chipów dla gojów.
 • @zadziwiony 20:12:06
  To smutne, że antycovidowiec musi sam zachorować, aby dotarło do niego, że jednak mamy epidemię...
 • @Yarpen Zirgin 20:17:06
  jesli lekarze z tego listu pierdy opowiadają, to spytaj w zakładach pogrzebowych, lub pogrzeb w GUSie. Nawet zakłamane i zawyżone statystyki nie potwierdzają istnienia pandemii. We wcześniejszych latach miałem kilka razy grypę ze stratą węchu i smaku i jakoś żyje. Mój ojciec lat temu ponad trzydzieści zmarł na powikłania pogrypowe.
  Najlepiej mnie przekonasz jesli udowodnisz, że Test RT-PCR wykrywa dokładnie to do czego obecnie na świecie jest wykorzystywany i na instrukcji jego stosowania napisano , że służy do diagnostyki ludzi.
 • @Yarpen Zirgin 20:17:06
  Nie zachoruję na żadnego covida. To wirus strachu, a mnie to nie dotyczy.
  Poza tym do końca nie wiadomo skąd się on bierze, bo takie same objawy daje napromieniowanie częstotliwościami 5g, czyli praktycznie zakrzepicę płuc. Wirusa nikt nie widział, nie wyizolowano go, a jedynie podobno zsekwencjonowano. Wielkie pieniądze krążą wokół tego projektu dla każdego w niego zaangażowanego. Jedno wielkie mataczenie mające doprowadzić do wybicia większej części ludzkości w tym zapewne mnie i mojej rodziny. W związku z czym wnerwiają mnie strasznie wszyscy którzy wpisują się w mainstreamową narrację o wielkiej epidemii której faktycznie nie ma. Wspierają tym samym o czym zapewnie zupełnie nie myślą depopulację swojej rodziny za parę srebrników. Postawa godna totalnej pogardy.
 • @zadziwiony 20:40:35
  Ja już się nie dziwię, że gady chcą wybić 3/4 ludzkiej populacji. Ludzie po prostu nie zasługują na wolność, na życie.

  " większość ludzi wcale nie chce szukać. Dlatego właśnie nie traktujemy ich inaczej niż zwierzęta, bo te również niczego innego nie szukają. Czy to jasne ? Kto nie korzysta ze swego rozumu i nie walczy o wolność osobistą, ten nie odczuwa jej braku. Wiedza jest przecież dostępna! Jest wszędzie. Ale kto tego nie chce dostrzegać, ten widzieć nie będzie. Pan przecież wie, że my się nie ukrywamy, Właściwie nigdy się nie ukrywaliśmy. [Jan van Helsing "Ręce precz od tej książki"]"
 • @Yarpen Zirgin 20:09:20
  Ha! Ha!Aleś mnie rozśmieszył!
 • @Yarpen Zirgin 20:09:20
  A te poskręcane ciała za tronem papieskim to też złudzenie ? Nie rób sobie jaj! Faktów nie da się ukryć.
  To też złudzenie? Nie rób z siebie idioty.
  https://imalopolska.eu/sejm-pod-patronatem-starozytnego-weza

  " Ucz się ucz, bo nauka to potęgi klucz."
  55 lat temu uczono mnie tego w podstawówce....
 • @zadziwiony 20:49:46
  Cytat: "Ja już się nie dziwię, że gady chcą wybić 3/4 ludzkiej populacji. Ludzie po prostu nie zasługują na wolność, na życie."

  Jesteś po stronie jaszczuroludzi czyli Reptilian?
 • @stroiciel patafianów 21:04:16
  jestem po stronie ludzi tyle, że większość z nich nie zasługuje na szacunek poprzez swoją ignorancję, brak chęci zdobycia wiedzy i obrony swoich wolności. Póki co zdecydowana większość z nich ma syndrom ciepłej wody z kurka i by ją zachować odsprzeda duszę diabłu.
  Widzę to na co dzień wokół siebie, a najbardziej zawodzą te środowiska które uważają same siebie za elity.
  A gady sa po prostu gadami i robią swoje. Ludzie się nie bronią, bo zostali zahipnotyzowani? - będą mieli to na co zasługują.
 • Historia lubi się powtarzać...
  W '68 też poszło o "Dziady". I drugie dziwo (nie mylić z płcią przeciwną) też w tle były żydy.

  Czyżby teraz miały wracać? Przez Gdański czy CPK?
 • @hens 21:22:53
  oj. mają wiele dróg! Ale najpierw z nami Polakami coś trzeba zrobić. Najlepiej rozwiążą ten problem szczepionki które nasz rząd juz podobno kupił, by na nas przetestować.
 • A MOŻE WARTO WRÓCIĆ DO TRADYCJI DZIADÓW
  ZAPALMY ŚWIECZKI NA SKRZYŻOWANIACH DRUG, ZJEDZMY WSPÓLNĄ WIECZERZE I POWSPOMINAJMY BLISKICH KTÓRYCH JUŻ NIE MA WŚRÓD NAS. ODDAJMY CZEŚĆ PRADAWNYM BOGOM I ZRZUĆMY JARZMO NAD JORDAŃSKIEJ ZARAZY I WATYKAŃSKIEMU KŁAMSTWU
  https://historiamniejznanaizapomniana.wordpress.com/2015/10/31/dziady-swieto-pamieci-o-przodkach/
 • @zadziwiony 21:30:37
  Otóż to. Po to te powszechne wymazy, do badań genetycznych! Dlatego wszyscy zostaniemy wymazani, żeby nie szczepili swoich. Rzecz dotyczy nie tylko nas ale całego świata.

  Np. Słowacy zostaną wymazani literalnie wszyscy. To w ramach wdzięczności za przetransferowanie słowackich żydów do Auschwitz. I to po 100 dolarów za żydowską głowę!

  Aż dziw, że niemcy nie skonali ze śmiechu, ale tak było!
 • Ciekawe - co wymyślą na Boże Narodzenie?
  Czy bezwzględny zakaz opuszczania domów na kilka dni przed świętami?
  Wniosek?
  Jedno jest pewne oni nas znają lepiej - niż my sami siebie.
 • @hens 21:37:08
  No, ale ludzie się wymazują na potęgę. Jeszcze za to płacą po 450 złotówek... I w kolejkach stoją. Perfekcyjna organizacja holokaustu. Ludzie sami zapłacą za swoje unicestwienie.
 • @hens 21:37:08
  mam jednak nadzieję, że czarnogłowi sami dla siebie sznur kręcą.
 • @demonkracja 21:43:09
  Jak byś zapomniał to ci przypomnę, że to Szczodre Gody nie jakieś boże narodzenie.
 • @goat 21:35:48
  Cytat: "ZAPALMY ŚWIECZKI NA SKRZYŻOWANIACH DRUG"

  Drugi są nielegalne. Ja bym na twoim miejscu nie zachęcał publicznie.
  https://sjp.pwn.pl/sjp/drug;2555474.html
 • @stroiciel patafianów 22:21:57
  Ale ty jesteś upierdliwy. Ty nigdy się nie pomyliłeś. Chodzący ideał.
 • @zadziwiony 22:07:26
  Masz rację, niewykluczone, że pierwsze rezultaty u 'wyszczepionych' będą tak piorunujące, że najgłupszy nawet janusz to pojmie i wreszcie powstanie.
 • @goat 22:32:54
  Cytat: "Ale ty jesteś upierdliwy. Ty nigdy się nie pomyliłeś. Chodzący ideał."

  Trzy razy tak.
 • @stroiciel patafianów 22:50:01
  Pycha przez ciebie przemawia.
 • @goat 23:39:49
  No dobrze, przyznam się do jednego błędu.
  Jakiś tydzień temu zarejestrowałem się na portalu "Niepoprawni".
  Ale system ocen automatycznie zbanował mnie po trzech dniach, czyli wychodzi na to że nie pasuję do takiego szamba.
 • @stroiciel patafianów 23:54:43
  Czyli, jednak. Każdy się myli. Nie myli się tylko ten, co nic nie robi.
  Pozdrawiam
  Jeszcze jedno zdanie.
  Zamykając cmentarze, to już nie walka z pejsdemią, a walka z tradycją, walka z narodem, upokorzenie Polaków
 • @zadziwiony 20:40:35
  Śmiertelna pandemia zabójczego koronawirusa. W I połowie roku zmarło mniej osób, niż w ubiegłym. Z danych GUS wynika, że w okresie styczeń-czerwiec zmarło mniej osób, niż w tym samym okresie w roku ubiegłym. Mainstreamowe media podkreślają, że dane te są "zaskakujące". W końcu one przekonują, że panuje śmiertelna pandemia zabójczego koronawirusa. W tym roku do końca czerwca zmarło 208 tys. osób. W stosunku do I półrocza roku ubiegłego, jest to o 0,7 tys. osób mniej. Zmalała także liczba urodzeń. Zarejestrowano ponad 177 tys. urodzeń żywych, co jest mniejszą liczbą, niż w I połowie 2019 roku aż o 5 tys. Pojawiają się już spekulacje, że śmiertelność w Polsce ma dopiero wzrosnąć. Przypominamy, że masowym wymieraniem już wcześniej nas straszono.

  Źródło: natemat.pl
 • @zadziwiony 21:30:37
  Jacek Sasin: ,,Rząd nie planuje zamykania cmentarzy 1 listopada
  https://tygodnikbydgoski.pl/polska-i-swiat/jacek-sasin-rzad-nie-planuje-zamykania-cmentarzy-1-listopada

  A na kirkuty można? To już wojna...! Nowa okupacja....Polin w fazie realizacji...Polonia Finita... Żyd Morawiecki, doradca Tuska i premier Kaczyńskiego Polakom zamyka cmentarze.

  https://m.salon24.pl/d94000cee61dc70a8d0a395de878ed58,860,0,0,0.png

  Ten rząd cały czas udowadnia, że nie ma pojęcia, jakie skutki przynoszą ich decyzje. Cmentarze zamknięte, ale za to ulice otwarte, Czy rząd rządzi? I tak oto Dzień Wszystkich Świętych zostało odwołane. Może święci i zmarli wybaczą, żywi niekoniecznie. Lokaj żydów Rothschildów zarządził, że pierwszy raz w ponad tysiącletniej historii naszego Państwa nie będzie Wszystkich Świętych. To dopiero jest barbarzyństwo! Żydzi do Palestyny. Kamiński do dymisji za niemoc policji. Z całym szacunkiem dla uczciwych Polaków w tym rządzie, ale to jest kurwa skandal. Lewaki hasają po ulicach i wdzierają się do kościołów, tak, że trzeba straże obywatelskie powoływać, bo policja słabo coś się wywiązuje, a ten żyd Morawiecki, zamiast zgarnąć zarazę z ulic, jeszcze Chrześcijanom dowala. No jasne, bo ten wirus jest doskonale wyrobiony politycznie i atakuje tylko, odwiedzających groby swoich bliskich, katolików. Tam, gdzie są tysiące głośnych i wulgarnych feministek, to nawet nie śmiałby się pojawić. A to ten premier jeszcze rządzi czy już się podał do dymisji, bo widzę tłumy na ulicach Warszawy mimo zakazu gromadzenia się? Za to pewnie 1 listopada odbędą się wielotysięczne manifestacje lewactwa, a policja będzie się biernie temu przyglądać jak dotychczas. A policjantki....Będą bić brawo. Na stosie powinien skończyć żyd Morawiecki! Pinokio otworzył jadaczkę i już mnie wkurwił. Ciekawe czy tak łatwo zamknie cmentarze żydowskie w ich święto składania kamieni na macewach? Jak dobrze, że Biedronki i Lidla nie zamknął. Ludzki pan! Zamknij sklepy w sobotę, bo tam też tłumy. Wszystkie sklepy. Ale te sklepy to głównie żydowskie korporacje. A chodzi o to, że paść mają polskie firmy, kupcy i restauratorzy, przedsiębiorcy. Umierać mają chorzy i starzy Polacy, którym Pis zablokował służbę zdrowia. Mamy żyć jak szczury, zastraszeni, pogardzani, okładani kolejnymi podatkami, dzieci bez edukacji, kultury, życia społecznego i religijnego. Przy szalejącej inflacji, drożyźnie i zadłużeniu. Tak ma być wg. mocodawców Pinokia. Kto teraz będzie przestrzegał jakichkolwiek obostrzeń nałożonych przez Morawieckiego i Niedzielskiego jak pozwalacie na masowe przemarsze po ulicach Warszawy? Jesteście po prostu niepoważni i nie nadajecie się do rządzenia. Właśnie cała Polska ruszyła na cmentarze. Powiedzcie czy PiS jest normalny. Jak będzie Chanuka Morawietzki odwoła plandemnię jak zrobił to przed wyborami. W Polsce Morawietzkiego będą dwa święta: chanuki i dzień wyzwolenia Auschwitz. Skończycie bardziej znienawidzeni, niż PO - oni kradli pieniądze, wy tradycję i godność ludzką. Szkoda, że żydowski matoł nie ogłosił tego o ósmej wieczór. Trzeba być do gruntu złym człowiekiem. Zobaczcie jak wyglądają okolice cmentarzy, ulice dojazdowe. Zaskoczeni ludzie chcą się pozabijać. Dziś wieczorem na cmentarzach jest armagedon... Ludzie nie dajmy robić z siebie wariatów. Zabraniają nam odwiedzić groby bliskich (zasadniczo na wolnym powietrzu) ogłaszając to w piątek wieczorem (jakby nie można było wcześniej), a lewackie kurwy sobie łażą tłumnie po ulicach jakby nigdy nic... Na Boże Narodzenie zamkną kościoły. Czy tylko ja mam wrażenie, że to celowe wywołanie szału w społeczeństwie? Odpierdolcie się od normalnych ludzi, którzy chcą normalnie żyć darmozjady! Zapłacimy przy najbliższej okazji. Ta władza zamknęła Polakom cmentarze, wysłała ”porządkowe trójki”, nałożyła setki kar i restrykcji. Ta sama władza chroni dzicz pustoszącą mój kraj, zaprasza ją na rozmowy i epatuje pałacową ”ustawą o aborcji”. Trzeba wielkiej łaski niewiedzy, by taką władzę nie nazwać Obcymi. (Aleksander Ścios) Po tej decyzji ten rząd nie ma już więcej niż 20% poparcia. Taczki z gnojem już po was jadą. Wszystko według masońskiego scenariusza, odwołana Wielkanoc, odwołana setna rocznica bitwy Warszawskiej, odwołani Wszyscy Święci, brakuje im odwołania Bożego Narodzenia, to też nastąpi. "Katolicko-prawicowa" władza zakazuje katolikom ich świąt, a lewicy pozwala robić co chce. Idziemy na cmentarze. Chuj z tą władzą. Żaden lewacki, peowski, czy nawet pisowski neobolszewik nie zatrzyma mnie przed odwiedzinami najbliższych choćbyście ogrodzenie pod prąd podłączyli! Dla was my, Polacy przywrócimy karę śmierci.
 • @kula Lis 69 08:38:28
  Człowieku ogarnij się. Ja mam gdzieś ten waszkościól, a nie jestem lewakiem. Nie obchodzę wszystkich świętych, a obchodzę Dziady, tradycję starszą, niż to całe chsześcijaństwo. Bez wątpienia żyd Morawietzki zamykając cmentarze upokorzył Polaków. To już jest otwarta wojna z narodem Polskim. Ponadto protesty kobiet, są jak najbardziej na miejscu, a że to niby lewacte wykorzystuje do swoich celów, to inna bajk
 • @goat 09:13:11
  A gówno mnie obchodzi co ty obchodzisz. Czcij nawet Lucyfera. A ode mnie to się odpierdol stary koźle/capie.
 • @goat 09:13:11
  Pytanie: Od kogo przejąłeś wiarę pogańską, która była praktykowana przez Słowian?
 • Kałczyński przyłączył się
  do wściekłych macic w ataku na Kościół, katolików i Polaków i zamknął im cmentarze przed nosem, a jedynych sprzeciwiających się czynnie na ulicach aresztował.

  Ale polskim januszom to nie przeszkadza, chociaż zostali z tymi swoimi kwiatami i zniczami w garści jak Himilsbach z angielskim.

  Janusza, za myckę* ryżu można bezkarnie obchrochać, że nie wyrażę się dosadniej.

  Więc TFUU!

  Bo janusz nie wie co może zrobić. W telewizji mu nie powiedzą, księża ze WSI, a czytać umie tylko program telewizyjny i świecące banery.
 • @zadziwiony 20:07:15
  To nieprawda, że cmentarze są zamknięte dla wszystkich. Dla naszych są otwarte. Wystarczy na posterunku przed cmentarzem pokazać policji legitymację partyjną PiS i można wejść. Niestety, tylko z jedną osobą towarzyszącą. Takich tłumów na cmentarzach jak w piątek wieczorem nie widziałem nigdy nawet w dzień wszystkich świętych. Czy o to chodziło? Polacy są wiernie przywiązani do tradycji celebracji tego święta, poza tym wszyscy się już zaopatrzyli w znicze, chryzantemy itd. więc nie chcieli pewnie ich trzymać w domach. Do tego doprowadziło ogłoszenie decyzji o zamknięciu cmentarzy w ostatniej chwili. Głupota rządzących nie zna granic...I oni się dziwią, że im spada? Występują przeciwko własnemu narodowi! Pozwalają bydłu i gówniarzom rozrabiać, z ludzi robią idiotów, wszystkich chcą przymusowo szczepić, zamykają gospodarkę, niedługo i my wystąpimy przeciwko tym bandytom! Mam tylko nadzieję, że prezes Kaczyński nie popełni ponownie błędu i nie pokaże się w tych dniach na cmentarzu gdyż ludzie są naprawdę wkurzeni i to będzie kropla, która przeleje czarę goryczy. Babsztyle o wściekłych macicach mogą swobodnie napastować i niszczyć, za to normalni ludzie nie mogą pójść na cmentarze by uczcić swoich zmarłych. No, po prostu złośliwy debilizm przeplatany kretynizmem. Cóż to za kurewski rząd zdrajców. To jest walka z Katolikami. Bo inaczej racjonalnie nie można tego nazwać. Odnosi się wrażenie, że rządzą nami ateiści albo różno/innowiercy świętujący jednego dnia Boże Narodzenie, a za chwilę Chanukę, dla których religia to jest tylko jakiś kult który warto kultywować przed kamerami. Codziennie do pracy ludzie tłoczą się w autobusach i w miejscu pracy a nikt z tego tytułu nie zakazuje wstępu do zakładów pracy. Tak samo nikt nie zakazuje wstępu do marketów. A tutaj chodzi o zakaz wstępu do przestrzeni otwartej, czyli pod cmentarzem już można się tłoczyć. Można protestować w tłoku na ulicach mimo zakazów a policja będzie jedynie "dbać o bezpieczeństwo" protestujących, nie można zaś pomodlić się przy grobach bliskich bo to grozi bliżej nieokreślonymi konsekwencjami, mandatami czy sprawą sądową? To przypomina działania z 14 czerwca 2020 r w Oświęcimiu kiedy to policja na żądanie dyrekcji muzeum zatrzymała w środku miasta na publicznej ogólnodostępnej ulicy modlitewny marsz ludzi pragnących złożyć wieńce pod bramą KL Auschwitz i pomodlić się za pomordowanych tam Polaków w 80 rocznicę pierwszego transportu Polaków do KL Auschwitz. To zatrzymanie również było irracjonalne i nosiło znamiona szykan. Ludzie piszcie protesty do waszych księży biskupów oraz episkopatu, PiSma odwołać zakaz a kościół ma to wymusić. Nie dajcie się zastraszyć żydom z PiS, bo lewaki się nie boją i my też nie możemy. Można jeszcze jutro ubrać namordnik z błyskawiczką i wejść na cmentarz ich policja nie tyka oni mogą wszystko.
  Dobra wiadomość dla zaskoczonych decyzją rządu.

  https://pbs.twimg.com/media/ElmZVuoWoAAlImL?format=jpg&name=small
 • OTWORZĄ NA CHANUKĘ wtedy GOIM zapali ŚWIECZKI
  https://youtu.be/S2OoVC9Em9c
  Decyzja o zamknięciu cmentarzy na dzień przed to kolejna prowokacja. Parę lat temu agenci zwani "rządem polskim" dopuścili do haniebnego posiedzenia izraelskiego Knesetu na Wawelu! Oczywiście większość tzw "nadwiślanskich Polaków" o tym nie wie, i otwiera ze dziwieniem swoje oczy.
 • @zadziwiony 20:07:15
  Pinokio, działa na zasadzie, zróbmy coś, nieważne co, ważne żeby ludzie odczuli, że coś robimy... polecam panu wierszyk Jana Brzechwy - Ryby, żaby i raki. Prawicowcy też mogą przeczytać...Dlaczego nie zamyka się marketów, ulic handlowych, straganów tylko cmentarze na wolnym powietrzu. Nie pozwala się na pożegnanie zmarłych i modlitwę na ich grobach. Czemu to ma służyć? A demonstrować na ulicy to można? Czy zamyka się te cmentarze bo katolicy nie protestują na ulicach w tej sprawie? Tylko wówczas władze ulegają? Prezes się przeliczył. Same straty. Jest źle - mówi jeden z posłów PiS. - Zakiwał się na śmierć - mówi ważny polityk Zjednoczonej Prawicy o działaniach Jarosława Kaczyńskiego. - Katastrofa - podsumowuje inny polityk PiS.
  https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,26461766,jest-zle-zakiwal-sie-na-smierc-katastrofa-w-pis-wrzenie.html#s=BoxMMt2
 • @hens 11:22:40 Proponuję akcję "Niech Jarek zapali Twój znicz".
  Tysiące Polaków wzięło wolne by pojechać setki kilometrów w celu odwiedzenia cmentarzy. W czasie drogi dowiadują się, że ich podróż nie osiągnie celu. Naprawdę muszą być zadowoleni z tego rządu. Tysiące ludzi żyjących z handlu przycmentarnego pościnało kwiaty, zrobili wiązanki, a teraz dowiadują się, że ich wysiłek i inwestycje idą w błoto, bo kto kupi kwiaty w kiepskim stanie? Naprawdę muszą być zadowoleni z tego rządu.
  Dla prezesa PiS to nie problem, jemu Dziwisz Wawel otworzy, na Powązki też go wpuszczą by odwiedził psuty grób.
 • @zadziwiony 22:06:14
  WHO 5 października ogłosiła koniec pandemii. I co? Pstro. Stało się. 5 października, podczas posiedzenia 35-osobowego prezydium Światowa Organizacja Zdrowia, czyli WHO ogłosiła koniec pandemii. „Coronawirus nie jest bardziej niebezpieczny niż zwykła grypa” brzmiało oficjalne stanowisko prezydium WHO obradujące pod przewodem jej dyrektora generalnego Tedrosa Adhanoma Ghebreyesusa. Niestety, żaden rząd, żaden „autorytet kowidiański”, żaden pies z kulawą nogą nie zwrócili na to uwagi. Zgodnie z regułą „Murzyn zrobił swoje, Murzyn może odejść” WHO pozostało ze swoją ewolucyjną tezą osamotnione. Są inni, ważniejsi, którzy pociągają za te sznurki. Dla ciekawych: tu jest opis całej sytuacji wraz z cytatem:

  https://off-guardian.org/2020/10/08/who-accidentally-confirms-covid-is-no-more-dangerous-than-flu/

  Tymczasem w Polsce liczy się codzienne „zarażenia” oraz zgony (z jakiego powodu?). To samo w Niemczech czy we Francji. Jakby ktoś dotąd nie wierzył, wiadomy dowód na to, że władzę przejęły skorumpowane faszystowsko-komunistyczne formacje mające na celu zniszczenie społeczeństw i zrujnowanie gospodarek. Wszystko już zostało powiedziane i napisane po wielokroć. Nie trzeba się powtarzać. Kto ma oczy, niech patrzy, kto ma uszy niech słucha. Pazerny murzyn, komunista etiopski, oszust Tedros jest winny "plandemii"!
 • @kula Lis 69 10:28:48
  To rozgranicz to. Bardziej lewacki jest KK ze swoimi kosmopolitycznymi poglądami, niz SLD
 • @Yarpen Zirgin 11:20:57
  A to trzeba przejąć? Nie wiedziałem. To według ciebie, każdy musi mieć zryty łeb od samego początku
 • @Yarpen Zirgin 11:20:57
  Teraz ja zapytam. Skad wywodzi się krystowierstwo? Skąd je tutaj przywleczono? Jakie święta są krystowiercze, bez Słowiańskiego, pogańskiego rdzenia. Są czysto krystowiercze.
 • @goat 13:03:55
  I mamy odmowę odpowiedzi i próbę odwrócenia kota ogonem do dołu, czyli zwyczajnie ściemniasz, że praktykujesz i wyznajesz wiarę Słowian.
 • @kula Lis 69 12:11:20
  Oni nie mogą wpuścić nas na cmentarze, bo w żaden sposób nie będą w stanie zaprzeczyć prostej prawdzie, że ta strrraszna zaraza nie ma żadnego odzwierciedlenia w liczbie nowych grobów !!!

  Nie! Fama, że wyrzucamy trupy przez okna (https://megadrive.pl/user-file/celqxid2ffwzthkkanjy), bo cmentarze pozamykane to tylko żydłacki humbug!

  Aż chce się rzec - to HOLOKAUST 2.0!
 • @Yarpen Zirgin 13:07:39
  Wiara Słowian nie polega na modleniu się i klękaniu przed czymś, co wy katolicy nazywacie wizerunkiem boga. Wiara Słowiańska, no powiedzmy jest oddawaniem czci naturze i tym co jest powiązane z nią. Także uszanowaniu iej praw i czynników jak narodziny, życie i śmierć. Oddawaniu czci i szacunku tym co odeszli, bo bez nich nie było by teraźniejszości, nas. A od nikogo tego nie musiałem przejmować, bo to było we mnie i jest w każdym człowieku. Tylko trzeba to z siebie wydobyć, a nie tłumić jakimis jahwistycznymi prawami. Jeśli chcesz to sobie wierz w te nad Jordańskie gusła, tylko nie publikuj ich światy, zachowaj je dla siebie. Przez tą waszą publikację to są same problemy, tak jak teraz.
 • @Yarpen Zirgin 13:07:39
  Teraz ja oczekuję odpowiedzi. Czy znajdziesz coś , by nie dać odpowiedzi. Zresztą czy dasz, czy nie, to gakty są takie jakie są. I ja bym się źle czuł jakbym miał za idola żyda, który był namiestnikiem żydowskiego buka i czciom otaczał żydowską babę. Ponadto za patrona Polski uważał zdrajcę, który spiskował przeciw królowi. Takie są fakty. A świąt nie macie żadnych, chyba że wasze umatwianie się na drodze krzyżowej i posypywanie baniek popiołem można uważa za święto.
 • @goat 15:29:50
  Dzięki. Właśnie pokazałeś, że wyznajesz to, co uważasz za wiarę Słowian, a nie rzeczywiste wierzenia słowiańskie, czyli stworzyłeś sobie własną religię. Faktycznie, nie musiałeś tego od nikogo przyjmować, bo sam sobie jesteś twórcą wyznawanej wiary.

  Aha... Jakżeś cham i mojej wiary nie szanujesz, to nie widzę powodu, aby udzielać Ci odpowiedzi na jakiekolwiek pytania.
 • @goat 15:37:49
  Wiemy jakie są gakty, więc nie filozuj* i nie pouczaj Mieszka!

  Z trudem piszesz a wymądrzasz się wobec założyciela naszego państwa!

  Weź chłopie, nawrzucaj Kaczorowi i JUDZIE !

  Załóż myckę i idź pod pałac drzeć mordę!

  OTUA!
 • @hens i @YZ
  Widzę, że brakuje argumentów, więc nie ma co z durniami rozmawiać
 • @goat 17:44:30
  O! Czyli zrozumiałeś mój wpis!

  Gratulacje.
 • @hens 18:18:09
  Lubisz sobie kadzić.
 • @goat 18:32:14
  "O! Czyli zrozumiałeś mój wpis! "
 • @hens 19:10:16
  Tobie się tak wydaje, a więc utwierdzaj się w tym przekonaniu pejsiasty wygibusie
 • @goat 21:36:38
  "O! Czyli zrozumiałeś mój wpis!"

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

ULUBIENI AUTORZY

więcej